Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért akarok egyedül lenni?

Miért akarok egyedül lenni?

Figyelt kérdés
Folyamatosan a magányra vágyom, nem csak 1-2 napra.. Nincs kedvem suliba lenni, a sok emberrel. Mikor hazaérek és egyedül vagyok, sokkal jobban érzem magam. Mikor társaságba vagyok feltudnék robbanni. Nagyon kedvtelen vagyok és semmihez sincs kedvem. 4 hónapja kezdődött ez, de akkor csak 1-2 ilyen napom volt. Mostanra már egyedül akarok lenni TELJESEN! Normális ez??

2017. ápr. 26. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ.Hány éves vagy?Kezdj bele új hobbiba,akár olyanba is amit egyedül végezhetsz és boldoggá tesz téged.Kelj fel úgy minden reggel,hogy jó napom lesz jól fogom érezni magam.Nézd az élet apró örömeit.Én is voltam hasonlóképp aztán elkezdtem így gondolkozni,boldog,ösztönző zenét hallgatni reggelente a buszon és már az is feltudja villanyozni a napom ha valakinek szép napot kívánhatok.Vagy esetleg beszéld meg valakivek a problémád.Szüleiddel esetleg barátaiddal vagy aki közel áll hozzád.Ja és barátkozz,ismerkedj,legyél kedves mindenkivel és élvezd az életet,mert ez egy hatalmas lehetőség arra,hogy fejlődj.Vagy csak egyszerűen legyél egyedül pár napra.
2017. ápr. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2017. ápr. 26. 18:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék egyedül lenni. Teljesen egyedül. A munkahelyemen körülvesznek a kollégák, otthon az anyám állandóan otthon van, még egy fél órára sem megy el sétálni és én csöndben szeretnék lenni. Lehallgatják a szavaimat és a gondolataimat. Egyetlen vágyam van, hogy végre egyedül lehessek. Nagyon rossz dolog másokkal lenni. Orwell is megírta az 1984-ben, hogy a magány nagyon nagy kincs. Egy ismerősöm meg azt mondta, hogy: jobb egyedül egyedül lenni, mint nem egyedül egyedül lenni.
2017. máj. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!