Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Abnormális dolog, hogy majd'...

Abnormális dolog, hogy majd' 22 éves fiú létemre hatalmas mennyiségű szeretetre van szükségem?

Figyelt kérdés
Így fekszek, így kelek. A napi teendőimre is hatással van a magány, képtelen vagyok koncentrálni. Lehet, hogy nevetséges leszek, de arra vágyom, hogy egy lány nagyon sokat simizzen, puszilgasson, ölelgessen, természetesen én is ezt tenném, valamint szexuális vágyaim is vannak már, elég rendesen.
2017. ápr. 29. 09:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Miért lenne abnormális? Tegyél ellene, hogy valami változzon az életedben a társas kapcsolataidban.
2017. ápr. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%

Bocs


....tegyél érte....

2017. ápr. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Súlyos önbizalomhiánnyal nehéz...
2017. ápr. 29. 09:20
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van, és szintén az önbizalomhiány miatt. Azonban szerencsére letudom küzdeni az ilyen "vágyakat", és tudok koncentrálni arra, amire kell.

Szóval egyszerűen kizárom, csak akkor van baj, ha nincs mást csinálnom.. olyankor előjön.

2017. ápr. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
1. lépés, hogy 22 évesen ne fiúnak hívd magad. Zárójelben jegyzem meg, hogy neked már nem is kukid van. Nőjj fel, keresd az önbizalom hiány okát és tegyél ellene. Mást nem lehet erre mondani.
2017. ápr. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Miért lenne abnormális? Normális esetben mindenki vágyik a szeretetre. Egy párkapcsolat nemcsak a szexről szól, hanem a szeretetről is, amihez az ölelés, simogatás, ajándékok, beszélgetések is beletartoznak.


Szóval semmi szokatlan nincs abban, amit leírtál, az lenne az abnormális, ha csak azért kéne neked nő, hogy legyen "mibe" beleélvezni. Sokan sajnos azt hiszik, hogy a nő csak erre való. :S Mint pl. az itt ámokfutni szokott bombanős kérdező is.

2017. ápr. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mármint az abnormálist a kóros mértékű szeretetéhségemre értem, nem a tényre, hogy szeretet is kell.
2017. ápr. 29. 10:58
 8/15 Fatal_3rror_ ***** válasza:
Azért csajokkal ne így próbálj ismerkedni mert elég reménytelen lúzer hatását kelted... :D
2017. ápr. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az a nem normális, hogy ezt a sok szeretetet egy csóró csajtól várod el. Barátok, család?
2017. ápr. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nincsenek igazi barátaim, a családom meg sosem szeretett eléggé, de leszarom, nekem elég egy lány szeretete.
2017. ápr. 29. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!