Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A barátnőm kekk balnazni akar...

A barátnőm kekk balnazni akar es nem tudom lebeszelni rola mit tegyek?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 30. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Te semmit, ő döntése. Ha ő ilyen, és leszarja magasról hogy te aggódsz érte, akkor nem éri meg érte aggódnod.
2017. ápr. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Ez még mindig "menő"? Mondd el neki, hogy előbb meg kéne tanulnia oroszul. Egyébként is, ha öngyilkos akar(na) lenni, fogjon pisztolyt a fejéhez, vagy vegyen egy erős kötelet :D Bocs, de az ilyeneket nem tudom sajnálni, minden bizonnyal azért veri nagy dobra, hogy "hú, kék bálnázni fogok", hogy figyeljetek rá és aggódjatok érte. Egyszerű feltűnési viszketegség. Ha komolyan gondolná, a lehető legjobban titkolná, s ti csak a végeredményt látnátok, erről ennyit.

P.S. : 2 nagy pofon hatásos lehet.

2017. ápr. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

hol lehet csatlakozni amúgy?vagy belső üzenetben keresnek meg?

azt hittem már lecsengett.

2017. ápr. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2017. ápr. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban öngyilkos akarna lenni, már rég megtette volna.

Szerintem csak figyelemre vágyik ezzel, de azért természetesen ez így is komoly. Az olyan feladatok, mint pl "vágj a karodba egy bálnát" stb, azért nem vicc.

Elsősprban szólj a szüleinek, majd próbálj beszélni vele.

2017. ápr. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Második válaszoló, adlak!
2017. ápr. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Véleményem: [link]
2017. máj. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 csibehad válasza:
Kedves Mindenki! Aki öngyilkossággal fenyegetőzik, az vagy intelligencia kérdése, vagy mentális probléma. Soha nem szabad úgy kezelni, mint ahogy a korábbi hozzászólók. Igenis tenni kell valamit, mert a "feltűnési viszketegség", ahogy írta valaki, legtöbb esetben depresszióra utal. Valami nincs rendben az életében. És a barátok ilyenkor összefognak és segítenek! Már ha valóban barátok...
2017. máj. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Csatlakozom 8-ashoz: sokszor elég egy kis odafigyelés, törődés (hisz épp ez hiányzik neki), hogy "visszahozd" az életbe az öngyilkos jelöltet.

Sajnos túl sok az olyan fiatal, akire nem figyelnek, nem törődnek vele, nem kapnak elég szeretetet, stb., mert a megélhetést próbálják előteremteni a szülők.

Először is próbálj meg jobban figyelni a barátnődre, próbáld meg megtudni, miért akarja, aztán, ha nem tudod megakadályozni, akkor tényleg szólj a szülőknek.

És arra nagyon vigyázz, hogy nehogy Téged is belerántson!!! (sajnos más dologban, de én már kis híján rámentem olyanra, amitől én akartam "megmenteni" valakit.

2017. máj. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia szólj a rendőrségre kérd meg, hogy névtelenül kezeljenek, mert most a rendőrség kiemelten foglalkozik az ilyen kék bálnás esetekkel. És ezt mindenkire értem, aki próbálkozik inkább a lelki segély szolgálatokat keresse vagy a rendőrséget ők fognak segíteni. Ne hagyd hogy butaságot csináljon. Köszönjük mindenki nevében ha megteszed a lépést.
2017. jún. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!