Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Felnőtt emberek hol találnak...

Felnőtt emberek hol találnak megbízható barátokat?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta élek Budapesten, de barátnőket nem nagyon találtam. Szinte az összes "barátságnak" az lett a vége, hogy rájöttem - kihasználnak.

Sajnos, nagyon sok az érdek barátság.


Pedig jó lenne megismerkedni olyan, hozzám hasonlóan jóindulatú nőkkel, akikkel lehet jókat beszélgetni.



2017. máj. 1. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Na , ez egy igen jó kérdés, szerintem vagy belebotlik az ember egy másik jófej , megbízható emberbe, vagy nem .

Én eddigi egész életem során azt vettem észre, hogy mindenki csak érdekből barátkozik/ vagy jó pofizik de közben utálja a másikat!

16/L

2017. máj. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1 Durva, hogy EGÉSZ életedben ez jött elő és nem csak az elmúlt 3 évről beszélsz, belevéve ezzel még az utolsó kettő általános iskolás éved. Bár a középiskola sem relevánsabb.

Nehéz is ez a felnőtt élet, nem?

2017. máj. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám. Ha gondolod írhatsz. 39/N
2017. máj. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó baráttá a közös múlt tesz, sok közös esemény. Szóval évek alatt válik azzá ,melót kell beletenni. Ezért random az utcáról nem igazán lehet szerezni barátokat ,a barátság vagy iskolai vagy munkahelyi vagy valami közös hobbis együtt levő emberek közt alakul ki.
2017. máj. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon jó kérdés.

Hogy használtak ki?

2017. máj. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:

Én az egyetemen és a munkahelyeken (diákmunka, később rendes). Persze szelektálni kell, nem árt időben kiszűrni, hogy ki az aki csak érdekből van veled. Mondjuk én nőkkel annyira nem is barátkozom, inkább fiú barátaim vannak.


26/L

2017. máj. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos én is mindig csak érdekbarátokba és kétszínű emberekbe botlom bele és mindig az a vége, hogy csalódnom kell bennük.
2017. máj. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!