Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tegyem? Szeretnek ugy...

1992Dávid kérdése:

Hogyan tegyem? Szeretnek ugy gondolkodni erezni hogy nem szamit semmi hogy ne az erzelmek iranyicsanak csak a testi vágyak Ne azt nezzem hogy nehogy kihasznaljak valakit hanem azt hogy nekem mi a jo ne törödjek senki vel és semmivel 25 F

Figyelt kérdés
2017. máj. 2. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
És miért akarsz ilyen lenni?
2017. máj. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És ez mire volna jó?
2017. máj. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kezdj el drogozni

Amugy ez nagyon nagy hulyeseg, de ha sikerul eljutni erre a szintre, akkor majd ugyis rajossz, hogy ennel rosszabb nincs

2017. máj. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Volt olyan hogy alam be osztotnak segitettem mert nem birta a melót erre el kezdet lebecolni es le sz.rta vagy hogy diszkoban meg ismertem egy lányt ki mentünk a kocsimhoz es ot csok stb erre ő hogy szűz mondom akkor ne mert a sex az a szerelem betejesülese nem testi vagy vagy menöseg nem eszköz vissza megyünk és el kezdek neki udvarolni stb erre fel óra és látom mással megy ki ( en is csajozni jarok de nem azert hogy menő legyen vagy hogy d.gjak stb hanem hogy szerelem csak egymással hüseggel stb ) es akkor én nyamlila erzelgös nem is tudom mi vagyok mig az a pasi elvezet és büszkekedik stb nem akarok ilyen lenni en is ki akarnek használni másokat meg csalni stb erzeketlen lenni és boldog mert így önmarcangolok !!!
2017. máj. 2. 15:15
 5/6 A kérdező kommentje:
Meg mindig én járok porul mert jó fiú vagyok
2017. máj. 2. 15:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Pont ezért nem lennél az ilyesféle viselkedéstől boldog, csak még inkább frusztrált. Ne törődj mások véleményével, csak a hozzád közelállókéval, akik ismernek, szeretnek. Nem is tudom, mit írjak, mert sztem ne tudlak meggyőzni.
2017. máj. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!