Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit mondjak egy öngyilkosságra...

Mit mondjak egy öngyilkosságra készülő csajnak?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok. Interneten elkezdtem beszélgetni egy 14 éves lánnyal, akinél elég komoly gondok vannak. Vagdossa magát, otthon nincsenek rendben a dolgok (szülőkkel kapcsolatban), nincsenek barátai, próbált már öngyilkos is lenni és mostanában egyre durvább dolgokat érez és ismét nagyon közel van az öngyilkossághoz..


Nagyon-nagyon aranyos és meglepően okos lány, szeretnék neki segíteni, de a semmit nemérő napi biztatásaimon kívül nem sok mindent tudok tenni..

Most próbálom megbeszélni, hogy telefonon is beszélgessünk, hátha úgy kicsit nagyobb hatással tudok rá lenni.


2017. máj. 3. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Hívj fel egy lelki segélyszolgálatot, hogy ilyenkor mi a teendő.
2017. máj. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Hogy ne szarakodjon annyit. Vagy tegye meg, vagy ne vagdossa magát.
2017. máj. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de 1000-ből egyszer sem vették fel.. lol
2017. máj. 3. 18:26
 4/6 anonim ***** válasza:
3: próbálj másik számot, nem csak egy ilyen van.
2017. máj. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Beszéljen olyannal, aki hasonlón ment át. Küld hozzám. Én szívesen beszélgetek vele. (22N)
2017. máj. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tisztara olyan mintha rolam irtad volna ki a kerdest, szinten 14 eves vagyok es ezek a problemaim, ha gondolod irhatsz. :)
2017. máj. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!