Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Pár napja nem állnak velem...

Pár napja nem állnak velem szóba a barátaim nem tudom mi miatt lehet?

Figyelt kérdés
Nem a legjobbarátaim.A suliba lévő barátnőimről van szó.Pár napja nem állnak velem szóba.Nemtudom hogy miért lehet ez mert nem tettem semmi rosszat nekik.Az egyik lány a négy közül összevszett velük én meg vele voltam mult heten de aztán kibékültek.Amikor még rosszba voltak a fiukkal voltunk szünetekbe és most hogy ujra jóba vannak már szinte észre se vesznek engem.Kedden pár fiuval voltam szünetbe és sokat nevettünk.Kedd óta az egyik lány nem nagyon bír és azóta a többi is elhidegült.Azóta néha velük vagyok de általában a fiukkal amire szerintem neha szoktak eleg rosz megjegyzeseket tenni.Nemtudom hogy mit csinaljak.A kedves es a segitokesz valaszokat köszönöm!

2017. máj. 4. 18:22
 1/1 anonim válasza:
Kérdezd meg őket, hogy van e veled valami bajuk...
2017. máj. 5. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!