Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kitől kérhetnék segítséget...

Kitől kérhetnék segítséget egy nyomaszt krízis esetén?

Figyelt kérdés

Borzasztó nehéz időszakon megyek keresztül és már ez tart egy ideje, mostmár elviselhetetlen. Koromhoz képest szerintem eléggé meggyűrt az élet, és ez magával hozta azt is, hogy bizonyos fokig mélyebben és érettebben lássam a dolgokat. De nem ennyire.... tökre bekomolyodtam és fásulttá váltam, negatív vagyok és az önbizalomhiány/ önértékelésem alacsony szintje is elég durva. Mintha blokkok lennének bennem. Eddig hittem benne, hogy ahogy haladok előre majd jobb lesz, de úgy látszik magától semmi nem lesz jobb. Mit tanácsoltok, hogyan győzzem le a félelmeimet, honnan legyen akaraterőm, kitől kérjek segítséget, ha a szüleim nem beszámíthatóak és barátaim sem igazán vannak? Gyors megoldás kéne, mert nagyon nehéz. Öngyilkos soha nem lennék, egy minimális életösztön mindig maradt, és maradni fog bennem!

17 L



2017. máj. 11. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
Cserélj egy afrikai gyerekkel, akinek naponta jut 2 korty víz, aztán gyere vissza ide sírni az internetre, hogy milyen durva az élet.
2017. máj. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Leírhatnád konkrétabban hogy miről van szó, mert így nem igazán világos számomra a helyzeted.
2017. máj. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Annyira bírom az olyan ostoba embereket akik nem látnak bele más problémájukba és még kötözködnek is hogy máshol lehet rosszabb ezért ne hisztizz " . Már bocs de szerintem azért van ez az oldal hogy kérdezzen és segítséget kérjen. Megnézném hogy ha majd neked lesznek problémáid mennyire hatna meg hogy afrikában éheznek. Ezek szomorú dolgok de attól még nem lesz jobban. Szóval ahelyett hogy kívűlről osztod az észt segíthetnél neki végre kedves első válaszoló. Egyébként ha belém kötnél én már írtam neki privát üzenetet ;)
2017. máj. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Írj privátban, ha gondolod, szívesen meghallgatlak.
2017. máj. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mentálhigiénés szakembert javasolnék,sokat segithet.
2017. máj. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló van most.Ez most a legnehezebb eddig.mondjuk én 39 vagyok. De az az igazán aljas, ahogy eltud menni a kedvem az egésztől. Nem a problémák maguk hanem hogy nincs bennem kedv hogy megoldjam őket. És ez nagyon veszélyes mert olyan szédítően minden megállhat ettől.


Szerintem talán valami olyan segít, hogy ha abban tudsz bízni, ha igazán elhiszed, hogu ez csak egy hullám 🌊 és lesz vége. És nem a hullám. Hahaha.


Meg az is segíthet ha rendezed magad. A te korodban ez egy kis felnövést jelenthet. A magad megalkotását. És ha érzed hogu a felé tartasz az értelmet adhat a nem jó dolgokbak is. Ha pl megtervezed a köv öt éved.

2017. máj. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
írj ha gondolod
2017. máj. 13. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
1. Ha bunkó ge*i vagy, akkor miért ide írsz, névtelenül, miért nem egy megtermett vagy szkinhed alakokkal hepciáskodsz?
2017. máj. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek, meg az üzeneteket is! Jó látni, hogy valójában sokan akarnak segíteni. Mentek a zöld kezek!

:)

2017. máj. 13. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!