Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha túl furcsa az...

Gulyás ergely (kacsa kérdése:

Mit tegyek ha túl furcsa az összetételem? Találhatok hasonlót? (Magyarázat lent)

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem hogy 13 éves vagyok te pl.: szeretem a minecraftot az állatokat nagyon imádom rajzolni is szeretek meg poénkodni is imádok. Ha rossz ha jo vicc én elsütöm stb...

De a kinézetem nem a legnormálisabb. Persze van aki azt mondja h jajj nem az!!! De szerintem az és minden iskolatársam (magyarul: utálóm) ezt mondja.

Szóval nem tudom találok e majd ojan társat vagy közösséget ahova befogadnak majd



2017. máj. 17. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Az "összetétele" mindenkinek furcsa, csak mindenkinek máshogy furcsa, van akiben ez a furcsa, van akiben meg az, mindenkiben valami más, amit lehet hogy elsőre észre sem veszel. Majd ha nagyobb leszel látni fogod, hogy senki sem tökéletes, mindenkinek vannak hibái ami természetes. Társat mindenki tud talán csak türelmesen ki kell várni, mert van amikor sok időbe telik, hogy találkozz azzal, akivel jól tudod érezni magad.
2017. máj. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Majd egy gimnáziumban biztos. Ott az emberek már nem azzal foglalkoznak, hogy hogyan nézel ki. Be fognak fogadni, ne aggódj!:)
2017. máj. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem találni fogsz magadhoz hasonlót. Csak idő kell. És szerintem a kinézet nem számít, csak a személyiség. :)
2017. máj. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!