Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális hogy egyáltalán nem...

Normális hogy egyáltalán nem érdekelnek más emberek bajai?

Figyelt kérdés
Idegeneké nyilván nem, de az ismerőseim rokonaim nyűgjeire sem vagyok kíváncsi. Ha elmondják végig szoktam hallgatni, még illedelmesen bele is kérdezek, de őszintén a lelkem legmélyén nem érdekel. Eddig azt hittem normális, de beszélgettem erről pár emberrel és szerintük nem. Szerintetek? Van valaki aki hasonlóan érez, vagy tényleg az én fejemben van a baj.

2017. máj. 19. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Ki nem sz@rja le :D
2017. máj. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Ugyan így vagyok vele. Nem az én bajom, akkor miért érdekelne? Sokszor azt sem értem, hogy minek mondják el.
2017. máj. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%
Attól függ, ha te sem szereted elpanaszolni a gondjaidat másoknak és sajnáltatni magad, (ahogy ők csinálják) akkorn normális, de ha azt szereted, ha téged meghallgatnak, csak más baja nem érdekel akkor is normális, csak picit,egoista.
2017. máj. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy kicsit pedig ez a helyzet, és tényleg rohadt egoista! :) De ide minek hazudjak, egyszerűen ezt érzem. Egy kicsit haragszom is magamra miatta, de akkor sem érdekelnek. Meg szoktam játszani az agyam, mert tudom hogy rosszul esne a másik embernek, ha megmondanám, hogy hagyjon már és nem akarom megbántani.
2017. máj. 19. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!