Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mindig olyan szomoru leszek...

Mindig olyan szomoru leszek es megsajnalom ha meglatok valakit aki egeydul eszik. Mitol lehet ez? Tobb lent

Figyelt kérdés

Egeszen kicsi korom ota emlekszem hogy mikor meglatok valakit egyedul enni valamit nagyon megsajnalom, megszanom az illetot. Ez meg akkor is elofordult ha kifejezetten nem kedvelem az illetot. Anyagi helyzettul is fuggetlenul akkor is ha latom hogy tok jomodu meg hasonlok. Egyszeruen ha latom h egy ember egymagaban falatozik osszeszorul a szivem. Neha a siras kerulget. Olyan vedtelennek tunik es sebezhetonek igy az ember. Mindig belegondolok vajon miert van egeydul. Valahogy annyira melankolikus hangulatot ad. Ahogy latom h nezi az etelt. Rag. Nyel. De senki nincs vele. Sosem tudtam hogy miert lehet ez? Egyedul vagyok ezzel vagy masok is ereztek mar ilyet? Esetleg van ennek az erzesnek neve? Mi lehet az oka?

17/L



2017. máj. 22. 01:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom, de az ilyen velem is megesik, hogy megsajnalom azt, aki nyilvános helyen egyedül eszik. Olyan érzésem van, mintha magányos lenne, nem lenne senkije....ami hülyeség mert biztos vannak ilyen esetek is, de az is biztos, hogy nem mind az. Elvégre nekem is volt olyan, hogy rengeteg dolgom volt a városban, megeheztem és bekaptam valamit egyedül :D
2017. máj. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%

Bennem nem kelt ugyan ilyesfajta érzéseket, de az tény, hogy utálom amikor egyedül kell ennem:(

Egyébként miért nem mést ilyenkor oda hozzájuk, máris nem lennének egyedül, nem igaz?:D

2017. máj. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Blondie.W ***** válasza:
26%
Én nem is értelek. :D Én is rengetegszer eszem egyedül. Tudod, az emberek dolgoznak. Van szünet is a munkában, ami nem a csoportos ebédről szól.
2017. máj. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%

Fiatal vagy nagyon fiatal még, jó hiszemű és jó lelkű, nem sok rosszat tapasztalhattál még az életben ami az embereket illeti, az emberi rossz oldalt, rosszindulatot. Csak ez lehet, ennyi lehet az érzésed oka.

Én pl. kifejezetten szerettem egyedül enni és zavart amikor valaki megzavart és oda ült mellém, hozzám :D Történt ez évekkel ezelőtt. Egy olyan munkahelyem volt akkor pont ahol biztosítva volt a reggeli, ebéd, vacsora egy étkezőben, ahova befért durván 100-150 ember is akár.

2017. máj. 22. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
4%
* Vigyázz ezzel a fene nagy sajnálatoddal, soha nem tudhatod, hogy ki az akit szánsz. Lehet pont egy sorozatgyilkos, egy nemi erőszak elkövető, vagy bármilyen más őrült :D De komolyan.
2017. máj. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Persze tudom nagyon jol hogy nem mindenki maganyos aki egyedul eszik es valojaban en is utalom mikor egyedul eszem es valaki mellem ul. Utolsohoz annyit hogy tudom. Sot neha eszembe is jut h lehetne rossz ember is. De valahogy megis abban a pillanatban sajnalom. Egyebkent rn ugy gondolom hogy a koromhoz kepes eleg sok tapasztalattal rendelkezek. Lattam /latom a vilag masik oldalat nem csak az europai felso tizezer a viszonyitasi alapom. Sot jelenleg is egy fejlodo orszagban elek onkenteskent ugyhogy nem hiszem h az artatlan lelkem lenne az ok.


Köszönöm a valaszokat, szivesen varok meg.

2017. máj. 22. 02:23
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem simán a saját lelki nyomorodat vetíted ki másra. Nekem sok ismerősöm van, akik egyedül semmit nem csinálnak. Társfüggők, önállótlanok, nem tudnak egyedül maradni, félnek. Ők mindig szánakozva néznek, ha egyedül akarok lenni.


Ők tudják, hogy ha ők egyedül vannak, az nekik kín. Talán mert érzelmileg szegényesek, mindig szórakoztatni kell őket. Ezt hiszik másokról is.

2017. máj. 22. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
En magam elegge introvertalt vagyok. Tehat egyedul let nekem szabadsag ezert kelem hogy ez lenne. Pluz mikor en wgyedul eszem sosem erzem magam sajnalni valonak.
2017. máj. 22. 05:31
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor meg végképp érthetetlen, hogy te viszont miért törsz ennyire össze, hogy ha egyedül látsz valakit kajálni. :D
2017. máj. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nézz úgy-lépj úgy odébb egy egyedül ülő-étkező emberre nézve, hogy a mögötte ülőt, mellette ülőnek lássad és meg vagy nyugodva;)
2017. máj. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!