Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Jár valaki hasonló cipőben...

Jár valaki hasonló cipőben mint én?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátok,se barátnő(nem is volt),itthon se valami tökéletes a családi kör,nemnagyon beszélgetek senkivel,egyedül vagyok,nincs hobbim,nem járok szinte sehova,néhanapján ràmjön a depresszió. Szóval aki hasonlóan él mint én, hogyan töltitek az időt? Mit szoktatok csinálni? Szerintetek mi a kiút? Ezeket a problémákat kivel szoktátok megbeszélni? (17f)

2017. máj. 22. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok én is. Nyilván nekem kellene változtatni, de nem igazán tudom hogyan. Nagyon lassan telik az idő. Dolgozom, haza jövök elkezdek sorozatot nézni és közben itt vagyok gyk-n... A közösségi életem egy nulla. A családommal csak annyit kommuniálok hogy köszönök amikor hazajönnek.
2017. máj. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Batki, azért ugye tudod, hogy jó esetben még 40 éved van és ha ilyen ifjan nem jössz rá, mi a frászt kezdjél életedben-szabadidődben pláne, inkább fejezd be:DDDD


Hajtsd a csajokat, a rendezvényeket, kiállításokat és persze bulikat.Próbáld ki a csocsót, biliárdot, tekét...társasjátékokat és ha egyedül is kezded, tuti társasággal végzed, mert ezeket csak úgy lehet.Oké, ha leiszod magad, akkor kivágnak mindenhonnan és egyedül végzed jobbára:DDD

Az idő jó, így bringázhatsz, korizhatsz, focizhatsz, kosarazhatsz, deszkázhatsz, kirándulhatsz...


Kezdd el valamelyiket, mert az élményekért érdemes élni;)

2017. máj. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem szoktam megbeszélni, mert a problémáim csak rám tartoznak. Engem is zavarna, ha más odajönne nyavajogni.


Hobbijaimmal-tanulással foglalkozom.

Van pár haverom, akikkel kimozdulok, ha szükségem van rájuk, számomra kielégítő ez a fél évente egyszer összeülünk típusú kapcsolat 😃

Neten ismerkedem párkapcsolat céljából, ott a legkönnyebb a hobbijaimon keresztül.

Tesómmal jól elvagyok, de a család többi része katasztrófa itt is... ez sajna az általánosabb.

2017. máj. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!