Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A probléma velem van? Mit...

A probléma velem van? Mit tehetnék magammal?

Figyelt kérdés
Megtaláltam álmaim lovagját, mégsem múlik a magány érzése. Úgy érzem túl sokat várok az emberektől. Magamban is boldognak, teljesnek és erősnek kéne mennem, mégsem megy. Hogyan ne érezzem a magányt? Mit tehetnék?

2017. máj. 24. 08:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Van bárki, aki igazán tudna segíteni, teljesen önzetlenül? Nem keresek mást mint megoldást erre a problémára.
2017. máj. 24. 08:27
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyerekkori traumák/elhanyagoltság/hobbi hiánya/sport hiány/önbizalomhiány. Ezek közül fenn áll bármelyik? Továbbá mi az amit soknak érzel mint elvárás? Mit vársz el?
2017. máj. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Traumák (bántalmazás), önbizalomhiány.

Azt várnám hogy kelljek, szükség legyen rám, fontos legyek.

Az érzéseimet nehezen mutatom ki.

2017. máj. 24. 08:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Telefonrol vagyok, kesobb irok valaszt a kerdesedre. Tudok es szivesen segitek, irj bovebben mirol is van szo, ki is az a lovag, stb.
2017. máj. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

# 3


Ha álmaid lovagja ő, akkor jeleznie kell, hogy kellesz neki vagy nem az álmaid lovagja valójában;)

Esetleg ő még nem tud róla?

2017. máj. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem keress fel egy jó pszihológust (van tb alapon is) és a traumákon próbálj meg túllépni sajnos ezek nélkül nem igazán fog menni. Lehet már az is segít ha csak kibeszéled magadból.
2017. máj. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az onbizalom hianyod van.. Ha ezzel kezdesz valamit akkor tudni fogod h kellesz a parodnak
2017. máj. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!