Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valaki hasonló helyzetben?

Valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Eddig sem voltak igazán jó barátaim, de most már régi osztálytársakkal sem tartom a kapcsolatot (nem is igazán akarom). Most gyakorlatilag egyedül vagyok. Aki régebben volt így, hogyan mászott ki a helyzetből?

2017. máj. 26. 19:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Én sehogy. Itt maradtam trollnak a gyk-n.
2017. máj. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Most is van egy osztályod? Vagy már munkahelyed van? Kellenének ilyen infók ahhoz, hogy segíteni tudjunk.
2017. máj. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A barátság megtalál. Engem is megtalált, egy év se kellett hozzá.
2017. máj. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Én is így vagyok ezzel egy ideje, és hát nem igazán akar rámtalálni a barátság😥
2017. máj. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetbe vagyok... nincsenek igazi barátaim, pedig szeretnék. Álltalában ha rossz a kedvem beülök egy kád vízbe és pl tanulok. Az kicsit segít. ( itt sírni is lehet. A víz a könnyek terepszínű álcázása)
2017. máj. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Igen van. Én már többször említettem, hogy kéne nekünk itt egy csoportot alapítani és akkor csak találnánk hasonló érdeklődésű embereket akikkel lehet beszélni. :)
2017. máj. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%
Én benne lennék a csoportba😊 18L
2017. máj. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Kilencedikes vagyok, de az osztályban sincs senki akivel járkálhatnék. Ez persze még változhat, de most, hogy jön a nyár szeretnék iskolán kívül is ismerősöket. Délutáni foglalkozásokra nyáron nincs hova járni, táborba nem mernék egyedül menni.
2017. máj. 26. 20:54
 9/17 anonim ***** válasza:
56%
Hülyeségnek tartom a barátságot. Minek az? Csak csalódok, így nem kell ez az életembe, csakúgy, mint a szerelem.
2017. máj. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj 18l😊
2017. máj. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!