Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Depressziós lennék?

Depressziós lennék?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy beragadtam egy élethelyzetbe és nem tudok innen kimászni. Az álmaim cserbenhagytak és a valóság túl komor és monoton. Nincs semmi aminek örülnék, sajnos már nem vidít fel semmi. Nincs sok barátom se. Az alvás az egyetlen ami segít kimenekíteni a valóságból. Letört vagyok, folyton szomorú, ingerült, ideges és ellenséges. Sok mindenkit az ellenségemnek gondolok, pedig valójában nem azok. Szakember kellene ehhez?
2017. máj. 30. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az a bajod hogy normális vagy. És nem érzed jól magad egy olyan országban ami összeszerelő üzemek országává alakult. Én is ilyen vagyok, meg még sokan.

Egy idézet:

"A boldogság ott kezdődik, amikor azt csinálsz, amit akarsz, és nem azt, amit mondanak."

2017. máj. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy picit jobban és bővebben is leírhatná, hogy pontosan mi történik Veled épp.


Ez a nem örülsz semminek / nem vidít fel semmi alapvetően a depresszió tünete, de azért ennyiből biztosat mondani nem lehet.

Szakember elsőre nem feltétlen kell, kérdés, hogy mennyi ideje tart ez az egész.

Vagy akár még pozitív irányba is fordíthatod a dolgot, bár ehhez olyan személyiség kell ami alapvetően kedveli a negatív dolgokat. ( Ez tapasztalat, sajna én ilyen vagyok. )

2017. máj. 30. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen. Szakemberrel beszélgess el.

Kezd előbb a szüleiddel.

A problémád gyökerei.

2017. máj. 30. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak az egyes mond igazat,

Sziasztok, itt is egy ilyen tag.


Én azzal szórakozok, hogy a fos melóm után tervezgetek olyan dolgokat amit még senki nem talàlt ki. Lehet nincs értelme ds hàtha egyszer szabadalmaztatom őket.


Meg el szoktam menni csak úgy segíteni az is feldob.


Építsd le azokat a dolgokat amik nem érdekeltek soha, még ha ez miatt szerényebb körülmények közt is élsz majd.


És tényleg NORMÁLIS VAGY! sokaknál normálisabb

2017. máj. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!