Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Menjek vagy ne menjek?

Menjek vagy ne menjek?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akivel már egy pár hete irkálunk egymásnak,képet mutattunk egymásról tudjuk ki hol laki,telefonon még nem beszéltünk.Neki is elég régóta nincs senkije meg nekem se,most tegnap kibökte hogy mi lenne ha össze raknánk amink van ha már mind a ketten így vagyunk.Nem így írta de ezt volt a lényeg :D

Na most mi legyen? Le menjek?

Vagy számítsak egy jó kis agyon verésre meg lehet hogy még ki is rabolnak? :D

28/F


2017. jún. 1. 06:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj. Ez a kockázat igazán vállalható.
2017. jún. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ettől félsz, akkor találkozzatok valami nyilvános helyen először, ahol sok ember jár. Amúgy egy próbát mindenképp megér, ne hagyd, hogy ilyen félelmek vezéreljék az életed.
2017. jún. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért vernének agyon? Menj le, én tuti mennék. Az is igaz mondjuk, hogy nem vinnék valami drága telefont meg sok pénzt magammal.
2017. jún. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is simán lemehetsz. Ha másért nem is, de legalább élőben is megismered, aztán lesz, ami lesz.
2017. jún. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!