Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tennétek a helyembe?

Mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

Nagyon elveszetnek èrzem magam.Kèrlek adjatok tanàcsot,hogy mit csinàljak. Egèsz èletem során fèltem a magánytol,minden kapcsolatomhoz(baràtihoz is) foggal körömmel ragaszkodtam,mèg akkor is ha ùgy èreztem,hogy nincs helyem ott ,nem èrzem jòl magam velük. Jelenleg egy bántalmazò kapcsolatbòl is alig -alig tudok kijönni màr egy jò ideje.

Szeretek tàrsasagban lenni,bulizni,koncertekre ,programokra jàrni,de ez màr sajnos kòros.Ezèrt cèlom ,hogy önmagammal is eltudjak lenni(sport,nyelvtanulás) Sokszor ,sokáig jàrtam pszichològushoz ( tènyleg nagyon rossz gyerekkorom volt)most is el szeretnèk jàrni.Tudom ,hogy mindez a kis gyerekkoromra vezethető vissza ès fejlesztenem kell önmagam,ha nem akarok teljesen bekattanni!Viszont most nagy dillemmàm elött àllok.

Ebben az èvben kezdtem el az egyetemet vidèken , a tanulàs nagyon jòl megy. De nem igazán èrzem magam jòl ott semmien szinten . Könnyen nyitok emberek felè es àltalaban szeretnek ,de egyszerűen nem tudok biztos ,stabil kapcsolatokat kialakìtani.

Haza szeretnèk költözni ès iskola mellett dolgozni. Kaptam is egy munka lehetősèget,amiben làtom hosszù távon a lehetősèget ,a fejlődèst ès nem utolsò sorban szeretnèm is csinálni.

Ezzel csak az a problèma hogy àt kène jeletkeznem budapesti egyetemre vagy levelezőre. De nagyon fèlek ,hogy teljesen magannyossá vàlnèk ìgy.Nem találnèk barátokat.vannak barataim es általában hetente 2-3 szor találkozom is velük ,de màr velük se az igazi.

Ti mit csinàlnátok a helyembe?

Szeretnèk tanulni, dolgozni es rendes szocialiis èletet èlni. De soha semmi se elèg ,mintha saját magam ellensège lennèk.Hiàba tanulok nagyon jòl,hiàba kapok olyan munka lehetősègeket,mint egy felnőtt,hiába ismernek sokan ès àllitòlag szeretnek,kedvelnek is.Nekem soha se elèg,elègedetlen vagyok.Nem èrzem magam szerethetőnek,csak egy èrzelmi roncsnak aki sose lesz boldog.

Ès tudom ,hogy minden nem lehetsèges együtt,de nem találom az egyensuùlyt.

Van lehetősèg tàrsaságot talàlni,munka ès iskola mellett?

21L



2017. jún. 2. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem egyszeru helyzet es idoszak. De tarsasagot talalni barmikor van esely: menj el sportolni, zenelni vagy valahova. Azt viszont ne vard, hogy rogton olyan lesz, mint a regi baratokkal, ahhoz ido kell, hogy ez kialakuljon. Amugy meg gondolkodj el mik a celjaid, mik fontosak az eletben es koncentralj elso sorban erre. A kapcsolatok meg majd jonnek maguktol.
2017. jún. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Társaságot bárhol találhatsz :)

Csak az a baj, hogy ezt ápolni kell. És nem biztos, hogy sok időd lesz suli és munka mellett. Én is most kezdtem az egyetemet. Eleinte nagyon utáltam sírtam, nem akartam ott maradni. Nehezen baratkozom, és vagyok önmagam társaságokban, szintén gyerekkori probléma miatt. Persze változtatok rajta, igyekszem, de egy nagyon nehéz és hosszú folyamatról van szó. Beszéld ki a problémáidat valahol. Ha görcsösen ragaszkodsz dolgokhoz, a visszájára fordul.

2017. jún. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!