Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak én vagyok ilyen? Nagyon...

Csak én vagyok ilyen? Nagyon nehezen nyílok meg sőt. Többi lent

Figyelt kérdés
Nem azt mondom h nincsenek barátaim. Nagyon sok mindenkivel jóban vagyok edzésen és a suliban is. De mégis úgy érzem h nem ismer senki úgy igazából. A legjobb barátnőm se ismer. Mármint ő lehet h azt hiszi de nem. Értitek. Előtte se tudok megnyílni. Jelen pillanatban tényleg senki se ismer igazán. De mostmár nem is mondhatnám el nekik h milyen vagyok valójaban mert nem így ismernek. Most ezt ne úgy vegyétek h valaki mást játszottam meg nekik. Csak mégse magamat. És félek bárki új ember előtt is megnyílni. Mert félek h elítélnek, kiröhögnek, kibeszélnek. Egy fajta szorongás fog el ha valaki kérdez valami személyesebbet .

2017. jún. 2. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:

A tinik tobbsege mind atesik egy ilyen korszakon. Fel a fejjel! Nem fog orokke tartani

Masok mindig maskepp fognak teged latni mint ahogy te magadat es te is maskepp latod oket mint ok sajat magukat.

2017. jún. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2017. jún. 2. 17:37
 3/8 anonim ***** válasza:
én is hasonló vagyok hozzád,én szivesen megismernélek priviben
2017. jún. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Velem is ez a helyzet, de lassan 20 leszek, szóval nem hinném, hogy szimplán "tini dolog". Inkább rossz tapasztalatok emberi kapcsolatok terén, illetve alacsony önértékelés.
2017. jún. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Én is így vagyok ezzel és már 31 éves vagyok! Tényleg a sok csalódás rossz negatív emberek tehetnek erről! Nem szeretem azt ha rögtön ítélkeznek!
2017. jún. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ismeretlen ismerős :D
2017. jún. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Fuu köszi mindenkinek a választ örülök h nem vagyok egyedül :)
2017. jún. 3. 13:39
 8/8 A kérdező kommentje:
Amúgy én se hiszem h 'tini dolog' lenne. Mert én mindig is ilyen voltam. Kisebb koromban is
2017. jún. 3. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!