Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem sikerül barátkoznom...

Nem sikerül barátkoznom Angliában, mit tegyek?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok. Tanulni jöttem ki, de elôször a nyelvet kellett tanulnom és pénzt keresnem. Beiratkoztam egy college-ba ahol a többség 18 éves vagy 30 fölötti gyerekk. Én vagyok az egyetlen nem brit. Alapból nem vagyok túl jó a barátkozásban így a csoporttársaimmal ez és a korkülönbség miatt nem sikerült jó viszonyt kialakítani. Van pár ember akivel beszélek, de addig sem jutottunk el, hogy az ebédszünetet együtt töltsük. Járok kirándulni, a szabadidômet odakint töltöm, eljárok sok helyre, de végig magányos vagyok. A testvérem itt volt 3 hétig velem, minden pénteken elmentünk beülôs helyekre, de így sem ment elôrébb a dolog.

2017. jún. 5. 11:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Regisztrálj Couchsurfingre, nem kell senkit szállásolnod, de biztosan lesznek a környékeden mindenféle barátságos emberek, akár olyanok is, akik ugyanolyan helyzetben vannak, mint te, akikkel elmehetsz csavarogni, kávézni, ha szerencséd van barátság is kialakulhat valakivel. Meetupokat is szoktak szervezni rengeteg városban.
2017. jún. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!