Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Gondoltál már öngyilkosságra?...

Gondoltál már öngyilkosságra? Meg is tetted?

Figyelt kérdés
Keresem azokat akik már voltak olyan mélyponton hogy öngyilkosságot követtek el. Mi történt azután? Hogyan kezdték újra? Szeretnék kijutni az elkeseredett helyzetemből...

2017. jún. 10. 11:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Nekem sikerült! Trollként születtem újjá és most nagyonjó !
2017. jún. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Igen, öngyilkos lettem. Azóta szellemként kommentelgetek GYK-n, mint ahogy most is teszem.
2017. jún. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
12%
Anyu nem engedte megtegyem.:(
2017. jún. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
45%

Nem élne, ha öngyilkosságot követett volna el. Legfeljebb öngyilkossági-kísérlet volt az.

Egyébként megfordult a fejemben, viszont soha nem tenném meg.

2017. jún. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
19%
Fiatalon megpróbáltam,gyógyszerekkel,nem jött össze.Folytattam tovább az életem,mintha mi se történt volna.
2017. jún. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
16%

Folyamatosan rá gondolok..

Amúgy groteszk, mert fain életem van. Jó végzettségem, jó munkám, szerető családom/szüleim/testvéreim, egy olyan férjem akiért nők ezrei ölnének, van pénzünk, bármire futja...

De én mégis súlyosan beteg vagyok belül, egyszerűen igazából olyan szinten, hogy kevés lenne felsorolni amilyen bajaim vannak,de az egyik az állandó öngyilkossági kényszer, eddig kb 2x próbáltam meg igazán jobban, egyszer a kezem vágtam fel, másodszor beszedtem egy rakás gyógyszert és rá ittam egy üveg rumot, mind a kettőnél megmentettek, jártam pszichiátriára, de rajtam az sem segít.

Mostmár nem teszem meg többé, mert a férjem és a szüleim nem érdemlik azt, hogy ilyen fájdalmat okozzak nekik, nemsoká babát akarunk, akkor meg ott lesz ő, akit pláne nem hagyhatok el.


Amúgy megjegyzem nagyapám volt ilyen mint én, lehet tőle örököltem ezt, ő végül meg is ölte magát, el lehet ezt folytani: Társasági élet, szórakozás, tanulás, célok, sport stb..

2017. jún. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
17%
nincs értelme öngyilkosnak lenni, én is gondoltam rá pl kiugrok kocsi elé, aztán elgondolkodtam h nincs értelme és vannak emberek akik kikészülnének ha megtenném, szóval miattuk is nem tettem meg soha és már nem is akarnám.
2017. jún. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
13%

Pedig jó lenne, ha ez a sok aberált már kezdene magával valamit....

Teher a tarsadalomnak a folyamatos érzelmi zsarolásuk, és a folyamatos rinyájuk....

Es ráadásul lemerem fogadni, hogy 99%-ban nincs is nagyobb problémájum mint egy atlagembernek....

2017. jún. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
a legtöbb gondolatom ekörül forog, viszont én ettől függetlenül még nem vagyok szuicid, csak öndestruktív hajlam, mert önsértést viszonylag gyakran végzek (nem vagyok rá büszke, de nagyon nehéz ellenállni...), viszont nem ölném meg magam, a szeretteim miatt. a családom szerencsére(?) nagyon nagy visszatartó erő
2017. jún. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
nem követett el öngyilkosságot, aki ide tud kommentelgetni. Maximum megkísérelhette.
2017. jún. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!