Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szoktatok így érezni?

Szoktatok így érezni?

Figyelt kérdés
Úgy érzed sokkal többre vagy képes, mégis nem találod magad tehetségesnek semmiben? Egyszerűen nem találod a helyed a Földön, de mégis hivatott vagy valamire.De te mégis nem fogadod el a tényt, hogy te a vesztes oldalon vagy. Szeretnél tenni, segíteni másoknak, de nem tudod hogyan.
2017. jún. 10. 12:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez pont én vagyok...
2017. jún. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Írtam privit
2017. jún. 10. 12:29
 3/11 anonim ***** válasza:
Hasonlóan, bár ha az erőfeszítéseket megtenném nem is itt olvasgatnék, de kíváncsi vagyok arra az üzenetre!
2017. jún. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
sokan vannak így sajnos
2017. jún. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Firedoom ***** válasza:
71%
Csak akkor leszel vesztes ha annak is tartod magad.
2017. jún. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100% en
2017. jún. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én mindig úgy érzem, hogy vagy túl későn, vagy túl korán jöttem erre a világra! A jelen korban az emberekkel semmit nem lehet kezdeni. Néhány évszázaddal korábban talán lehettem volna valaki. Vagy néhány évszázad múlva talán, mikor már mindenki felismeri a mibenlétét, talán élhetnék velük boldogan.
2017. jún. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is hasonlót érzek.
2017. jún. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen vagyok, bár én folyamatosan teszek azért, hogy megtaláljam a módszert (eltervezett) tetteim megvalósítására.
2017. jún. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmezem a kérdésed, akkor nekem ez a legfőbb problémám. Olyan ideg van bennem, ordítani tudnék, csak hogy már végre rátaláljak arra amiben tehetséges lennék, amitől azt érezhetem hogy én is értek valamihez és akár az egész életemet kitenné ez a valami. Totálisan értéktelennek érzem magam. Úgy gondolom minden jelenlegi problémámnak ez a forrása.
2017. jún. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!