Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A lányok is depressziósak...

A lányok is depressziósak szoktak lenni ha nem találnak párt maguknak?

Figyelt kérdés
2017. jún. 12. 06:35
1 2
 1/11 anonim válasza:
21%

Persze

De nem annyira erős az érzés mint pl a fiuknak

2017. jún. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
56%
Olyankor mennek el shoppingolni:)
2017. jún. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
Igen. De az önsajnáltatás meg a hiszti vergődés a pasik szokása. Mi nők inkább csendben el vonolunk be zárkózunj és egy üveg bor és egy doboz cigi mellett ecseteljük h az összes edigi párkapcsolatunk egy nagy kalap szar volt és csödtömegek vagyunk. Vagy fel keresünk egy Szakembert és tőle kérünk segítséget. 23 L
2017. jún. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Hú, de sötét vagy utolsó...
2017. jún. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%
Lányok mindig találnak ha akarnak, és ha szeretnének. Vagy ha nem akkor egymás lány lánnyal. Mivel nagy a vonzerejük. , már akinekk. Addig egy fiú viszont nem neki meg kell küzdenie, mert egy lányra jut 150 nyálcsorgató pasi. A lány pedig tud válogatni, most kiválaszt egy szerény visszahuzodó embert aki scendes, fiút aki depressziós stb és nincs jo anyagai helyzetben, vagy kiválaszt egy jobbat? Sajnos... Meg a több a fiú minta lány, .
2017. jún. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Ekőző vagyok. Azt még hozzáteszem, hogy a férfiaknak azért vagyis nekünk azért nagyobb az önsajnáltatás, mert nincs közös baráti közösség. HA van két srác jó barát, de a egy vonzó csaj, azt mondja az egyik pasinak, hoogy vagy engem váalsztasz vagy a haverodat, akkor a pasi, őt fogja választani, mármint a csajta ahverja helyett. Miért? A vonzerő miatt, hogy legyen prákapcsolata azért. Még ha két lány barátnő és a pasi modnja a barátnőjének vagy engem váalsztazs mert én utáloma barátnődet vagy a abarátnődet. akkor, a csajnak erre az a válasza: Vagy hagyod hogy barátkozzaka barátnőmmel, vagy akkor lekopsz rólam. Mivel két lány szoros érzelmi kapcsolatban vannak egymással, addig két férfi nem, megisznak egy sört, és ennyi. Ezért van az hogy a férfiak hajlamosak nagyobb depresszióba esetleg öngyislkosságba majszolni magukat, mivel ők nem adják ki az érzelmet. És a magáynság megöli az embert, ahogy állatoknál és így van, ha valaki magányos, az nem sokáig él.
2017. jún. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%

Te jó isten, mennyi itt a képzavaros ember. Ott kezdjük, hogy aki lekoptatja a barátait, mert hármat pislogott a csaja, az vagy egy hatalmas papucs vagy te értékeled túl a barátságokat. Meg nem értem, hogy sokan miért gondolják azt, hogy ennek nincs meg a fordítottja nőben.


Mindenki lehet depressziós, párkapcsolati státusztól vagy nemtől függetlenül is, és hogy csúnyán fejezzem ki magam, mindenkinek a problémákkal megküzdő képességétől függ, hogy mennyire dobja ez földre és milyen sokáig. Mert szakításnál normális egy ideig depressziósnak lenni, csak az nem az, ha valaki ebbe belesüpped és nem is mászik ki belőle.

2017. jún. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatból, nőként : igen.
2017. jún. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem
2017. jún. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Emberfüggő ez is szerintem.
2017. jún. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!