Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kérlek adjatok tanácsácsot...

Kérlek adjatok tanácsácsot hogy mit csináljak? Teljesen kész vagyok lelkileg. Érzelmileg kötődöm a közvetlen kollégámhoz, akinek családja van.

Figyelt kérdés
Nem bírom elviselni nap mint nap, hogy asszisztálnom kell hogy ő máshoz tartozik. Próbálok túllépni rajta de nem megy. Pasi, másik meló persze ilyenkor véletlen se akar összejönni. Nem tudok mit csinálni, és nagyon feszült vagyok ettől az egész helyzettől, folyton ezen rágódom. Félek hogy teljesen ki fogok készülni.:(

2017. jún. 16. 17:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Nincs köztünk semmi, max vonzalom.
2017. jún. 16. 17:32
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el,hogy szerelmi viszonyt folytatsz vele.A józan eszednek kell felül kerekednie:egy tartós és mély barátság hatalmas ajándék az élettől,míg szerelmek jönnek mennek,nem mellesleg tönkre tennél vele egy másik párkapcsolatot amivel több embernek is fájdalmat okoznál.Pl nem tudom van-e gyerekük,de akkor neki is.A fellángolás magától is elfog múlni,csak húzd meg azt a bizonyos határt köztetek.Hidd el ez magától is lecseng.
2017. jún. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

..sajnos, mi belekezdtünk, sokkal többet veszítettünk mint nyertünk rajta, két hónapig jó volt aztán jött a lelkifurdalás...stb.. öt évig ment a buli. Sokkal idősebb volt, sokkal más körökben mozgott. Sokkal többet veszítettem mint gondoltam volna!:((((

én is feszült vagyok hetek óta, néha sírdogálok, stb..szakítás miatt...nem fogsz bekattanni max. depis leszel mint most én ...borzalmas, de ha hergeled magad...valahogy ezt az állapotot el kéne magadban simítani...ha belekezdesz még sz..rabbul fogod érezni magad szólok..!!! Ez nem vicc. Ő nem kötődik hozzád, miért akarnád tönkretenni????? vannak gyerekei nyilván nekem ez tabu volt mindig sosem kezdenék...biztos találnál mást ha keresnél!

2017. jún. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlom a munkahelyi kapcsolatot. Tényleg többet veszitesz, mint nyersz vele. Ráadásul ha van családja bujkálnotok kell majd.... vagy felvállalod? - akkor mindenki rajtad köszörüli majd a nyelvét. Ilyen esetekben általában a nőt érik a durvább kritikák.

Hallgass az eszedre és jobban jársz ha nem kezdesz bele, mert ha már elindult, nehéz lesz kiszállni.

2017. jún. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!