Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak olyan oldalok ahol...

Vannak olyan oldalok ahol magányos emberek beszélgethetnek?

Figyelt kérdés

NEM TÁRSKERESÖ!!! Hanem inlabb barátkozásra gondolok. Nem facebook csoportokra gondolok!

Aki tud ilyen kérem irjont!


2017. jún. 16. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Beszélhetünk.
2017. jún. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Végül is tök jo hogy annyi mindent irsz magadrol ki vagy és mi vagy... így max annyit elhet mondani, go chat oldalakra, többet nem.
2017. jún. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Itt gykn sajnos nagyon sok magányos ember van!

Szóval igen ez az az oldal...

2017. jún. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen. A gyakorikérdések az lenne, mert baromi sok ember rak ki ebben a témában kérdést, de soha senkivel nem tudtam barátkozni. Vagy vissza sem írnak, vagy 1-2 üzenetváltás után abbamaradt a beszélgetés, de leginkább az jellemző, hogy akinek írok, az egyből okosabbnak hiszi magát, kioktat, és még engem nyom mélyebbre, azzal hogy elveti bennem a kétségbe esés magját, hogy bizony sz@r az életem és sürgősen változtassak. Érdekes módon egy ember nem tudott nekem olyan segítőkész választ írni, amitől talán csak egy kicsit is jobban éreztem volna magam, vagy pusztán egy jót beszélgettünk volna. Úgy érzem a neten sokkal ellenségesebbek, támadóbbak, mint a való életben. Én azon vagyok hogy inkább ott keressek embereket, persze eddig teljes kudarc.
2017. jún. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha valakinek lenne kedve beszélgetni,rám is írhat..bár nemnagyon hiszek az ilyenekben,de már annyira egyedül érzem magam hogy megpróbálom. Budapestiek előnyben (márcsak talizás céljából is) 22 éves lány vagyok :) (nem szexuális kapcsolatot keresek,hanem normális baráti kapcsolatot)
2017. jún. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

itt vagyok,rengeteg magányos van itt pl én,csak a gáz hogy beszélgetésre nem vevők sokan. bár ez nem is baj,elvégre nem pesti vagyok én vagy debreceni vagy miskolci hogy közelemben élők is legyenek itt XD

de nem gáz,megbarátkozok a magánnyal,és leélem az életem,bár sokaig nincs ertelme,ugyhogy mindegy.

2018. júl. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!