Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, hogy gyorsabban...

Mit tegyek, hogy gyorsabban teljen az idő?

Figyelt kérdés

Gyűlölöm a nyarat.

Elköltöztünk, nem ismerek senkit és semmit, egész nap egyedül ülök itthon, és beleőrülök az unalomba.

Valamivel fel akarom találni magam, de ötletem sincs, hogy mit csináljak.

Szeretek rajzolni, de kifogytam az ihletből. Sportolni utálok, és melegben még annyira sincs kedvem hozzá, mint alapból. Neten sem tudok beszélgetni senkivel, mert minden barátom elfoglalt, mindenki nyaral vagy csak elegük van belőlem.

Mit tegyek? Olyan lassan telik az idő, és már csak azt akarom, hogy végre szeptember legyen...


2017. jún. 20. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? 13?

Semmit nem csinálsz soha? Annyi az összes opció, hogy rajz meg beszélgetés meg sport?

2017. jún. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Horgássz, egy jó hűs fa alatt, sör, grill.

Du 5 től hajnal 1 ig.

2017. jún. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Keress valami sorozatot
2017. jún. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sakkot tudom ajánlani, ha unatkozol.
2017. jún. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Olvass:)
2017. jún. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én passzolom, hogy mennyi idős vagy, nem is ez a lényeg de ha tudj még változz meg.

Bár a szeptember kapcsán úgy sejtem, még sulis vagy, de ettől független hasonlóan indultam én is, utáltam mindig a nyarat és a napfényt, illetve mindent ami vidám. Mára viszont teljesen kifordított életet élek, jóformán este kelek, reggel fekszem, évek óta. Ráadásul még anyagi tekintetben is van háttér ami több mint elég egy életre, de ha választhatnék, lehet azt mondanám nem így kellett volna, viszont mára annyira ez lett a természetes, hogy nem is tudnék hozzászokni a normális nappali élethez.

2017. jún. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nézz filmeket ,játssz számítógépes játékokat
2017. jún. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Filmek, sorozatok, animék, olvass cikkeket a neten, kreatívkodj. Az internet nagyon sok mindenre jó.
2017. jún. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!