Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit hozhatok ki a magánnyal?

Mit hozhatok ki a magánnyal?

Figyelt kérdés
Szóval itt van a nyári szünet,és ötletem sincs,mit csináljak egyedül...Barátom pedig 1-2 maradt. Az igazság az,hogy szeretek egyedül lenni,minthogy emberek között. Lassan 3 hónapja van ez így. (F/15)
2017. jún. 21. 17:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Keress egy hobbit a gamer közösség például igen jó. A 1-2 barátod barátainak segitségével próbálj társoságot kovácsolni magadnak. Ha Gimi végére nem szerzel barátokat nagyon nagyon magányos leszel felnött korodra.
2017. jún. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A legtöbb korodbeli fiú szintén elég magányos nyáron, ilyenkor még nincsenek általában kialakulva az igazi baráti társaságok ahol igazán jól és otthon érzi magát az ember. Olvass, nézz sorozatokat, gamelj, chatelj interneten, sportolj akár egymagad, ilyenek.

Amúgy rámírhatsz, 18f vagyok, mutatkozz be, remélhetőleg nem akarom kioperálni a májad :-)

2017. jún. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egy eladó vesém viszont volna nekem is! :D
2017. jún. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
:DDDDDD Szervkereskedőkkel nem ismerkedek XDDDD
2017. jún. 21. 17:43
 5/13 anonim ***** válasza:
Kreativkodj valamit
2017. jún. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Fú de gyerekes
2017. jún. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mert te gondolom orulsz, h felnottel ;) a kreativkodas nem ertem miert gyerekes. Nem vagy sem maganyos, sem kreativ, es felnottel, miert is ertened
2017. jún. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egy évvel vagyok fiatalabb, de én is kezdem egyre inkább igényelni a magányt, bár amúgy sincsenek barátaim. :DD

Nézz sorozatokat, filmeket, esetleg animéket, olvass! A kreatívkodás is jó ötlet.

2017. jún. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7-es, én a ":DDDDDD Szervkereskedőkkel nem ismerkedek XDDDD" hozzászólásra írtam ezt.
2017. jún. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én öngyilkos leszek..se barát,se normális lány,mindenki szemét velem itt a valóságban. Az egyedüllét és a magány odafog vezetni,hogy tényleg megteszem. Szóval segítsetek nekem.
2017. jún. 23. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!