Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan szerezhetnék új ismeret...

Hogyan szerezhetnék új ismeretségeket 30 éves koromba? Kérlek adjatok tanácsot.

Figyelt kérdés
30 èves lány vagyok ès soha nem tartoztam az extrovertált tipushoz. Jó lenne egy vagy kèt ember, akivel lehet programot szervezni. Sajnos fogalmam sincs, hogy kezdjek hozzá

2017. jún. 23. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Hová valósi vagy, ha megkérdezhetem??
2017. jún. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bp-i vagyok.
2017. jún. 23. 14:03
 3/9 anonim ***** válasza:
29 vagyok, ha gondolod beszélgessünk.
2017. jún. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hogy csináljátok, hogy Budapesten nem tudtok ismerkedni? Elég sok magányos ember ott lakik. Csak kiírtok egy kérdéset, 10 másik magányos, ismerkedni vágyó ember ugrik rátok a közvetlen közelből. Kecskeméten, na, ott nehéz ismerkedni. Illetve ezen az oldalon kecskeméti emberekkel. Bocs, hogy itt akadtam ki, csak fura, hogy sok a budapesti magányos ember és még nem találtak egymásra.
2017. jún. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Laktam Kecskeméten. Lehet, hogy nevetni fogsz, de ott könnyebben találtam ismeretséget mint Bp-n.
2017. jún. 23. 14:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Annyira mégsem vagy magányos... :)
2017. jún. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4 Nem látják a fától az erdőt ...
2017. jún. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mogyesz snapsz ***** válasza:
Úgy szeretnék segíteni de én 22 évesen se tudom merre keressek új ismerettségeket :.. :)
2017. jún. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted.
2019. aug. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!