Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedüllét, hipochonderség,...

Egyedüllét, hipochonderség, orvosoktól való félelem és önbizalomhiány? 15/L

Figyelt kérdés
Nagyon hosszu a tortenetem... diohelyban annyi, hogy panikbeteg voltam 2eve de mar ez a rossz allapot nagyon-nagyon csillapodott! Viszont nem birok egyedul lenni mert mindig rossz gondolatok tornek ram, ezert mindig osztalytarsaimmal utom el az idot de nyilvan itthon is vagyok es akkor egyedul vagyok es nagyon rosszul erzem magam! Allandoan orvosokra es korhazakra gondolok pedig tudom nem kene ez a legnagyobb felelmem (orvosok, szuras, ver...stb)! Regen azt mondtak ki kell venni a mandulamat es van olyan, hogy hirtelen ragorcsolok erre es faj a torkom pedig tudom, hogy semmi bajom es akkor "elmulik" azaz csillapodik a fajdalom, ha egyatalan nevezhetnem igy mert szerintem csak bekepzelem... iszonyatosan erzem magam mikor ezek a gondolatok tornek ram de lekotni magamat nem is tudom nagyon mivel mert gordeszkazom viszont nem merem mindig felvallalni magamat es nem merek egyedul elmenni:( a kulsommel sokszor nem vagyok megelegedve es egyszeruen ugy erzem hulye vagyok a vilaghoz es hogy nem fogad el senki.... nemtudom mi tevo legyek de egyelore borzasztoan erzem magam, jarok pszihologushoz de mintha nem segitene :( mi tevo legyek magammal?

2017. jún. 25. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
Majd kinövöd.
2017. jún. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Írj rám ❤❤❤ :D
2017. jún. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én elfogadlak ilyennek úgyhogy ne félj:D
2017. jún. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A pánikbetegséged magától csillapodott, vagy valamilyen kezelést kaptál? Voltál már valaha pszichológusnál? Én azt javaslom, keress fel egyet! Ne félj tőle, semmi köze nincs a kórházhoz, gyógyszerhez, orvoshoz, vérhez, szúráshoz... A pszichológus nem is írhat fel neked gyógyszert, csak beszélget veled. A problémáid egyértelműen pszichés eredetűek, a pánikbetegség még mindig jelen van, ahogyan kórházi tematikájú fóbiáid is vannak. Irány a pszichológus, majd ő segít! Az iskoládban is kell lennie iskolapszichológusnak, őt érdemes első körben felkeresni, vagy a házi orvosnál tudsz érdeklődni még.
2017. jún. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jarok pszihologushoz de nem igazannsegit...
2017. jún. 26. 18:15
 6/6 Eminity_69 válasza:

Szerintem a legfontosabb, hogy mindig legyen kivel beszélned:) Nyugodtan írj rám,ha van kedved

15/L

2017. jún. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!