Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Teljesen egyedül vagyok. Mit...

Teljesen egyedül vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom sok ilyet olvastok, de egyszerűen nem tudom mit csináljak. Azt érzem, hogy egyre gyűlnek fel a lelki fájldalmak és az egyedüllét. Ezt megpróbálom a munkába folytani, amit egész pozitív következményeket von maga után (magas fizetés, dícséret a főnöktől, vezetőktől stb...). Túlórázok, néha hétvégén is bejövök, hogy ne legyek otthon, mert ott csak a nagy csend és üresség vár. Egyszerűen nincs életem. Bulizni nem járok és egyáltalán nincs is kivel. Az életem nagy részét így töltöttem el. Sokszor gondolkoztam az öngyilkosságra, de annyi erőm nincs, hogy megtegyem azt. Abban reménykedek, hogy még fiatal vagyok, csak lesz egyszer valakim. De annyira antiszociális lettem, hogy már félek az emberektől. Néha reszketek, ha valakivel beszélni kell. Próbálnék ismerkedni, de nincs rá alkalom és egyáltalán képtelen vagyok emberek közt lenni, mert félek. Sokszor már reszketek, ha valakivel beszélnem kell és inkább elkerülöm.


24f



2017. jún. 25. 20:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Akkor pszichológushoz kellene menned, ha a sima társaság nem segít ill. nem megy a társaság keresése.
2017. jún. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Igazából, én is csak azt tudom tanácsolni, hogy mozdulj ki többet ismerkedj emberekkel, keress egy jó pszichológust, ha másképp nem megy. Mióta félsz ennyire az emberektől? "Az életem nagy részét így töltöttem el." Ebből arra következtetek, hogy nem volt mindig így. Van valami hobbid? Sok magányos ember van, próbálj a munkahelyeden nyitni a kollégáid felé.
2017. jún. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Legyen pár törzs helyed, ahova elkezdesz egyedül járni, majd ha otthonosan mozogsz ezeken a helyeken, akkor elhívhatod oda a leendő barátaidat.

Ezek lehetnek kollégák, kolleginák, szomszédok, rég nem látott ismerősöket, volt osztálytársakat.

Az utóbbiakkal könnyű dolgod van, ha valakivel jóba voltál régen csak ráérsz beszélsz vele pár szót, majd elhívod kimozdulni őket ha nem is másnap, de 2 héten belül hozd össze a személyes találkozót ilyen esetben.


A szociális háló építésénél mindig az első ember hálózatba kötése a legnehezebb.


Esetleg társkeresőzz is pluszba, ezek mellett.

2017. jún. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

2. Válaszoló: Már az általános iskolában is visszahúzódtam. Nem szerettem az ottani társaságot, főleg, hogy a 99%-a anyja/apja mindent megvettek a gyereknek, megcsinálták a leckéket a gyerek helyett + a szülő tanár/orvos/polgármester stb volt.

Néha próbáltam kimozdulni, de egyszerűen nem megy. Pszichológushoz nem akarok menni és a külföldi tartózkodásom miatt nem is biztos, hogy találnék Magyart a környéken. :\ Amúgy meg itt csak vay kocsmák vagy drogos partykat ismerek, amik nem lennének a megfelelők számomra.


Társkeresőket nézegettem, de a java (Magyar) akiket láttam olyan leírásokkal rendelkeznek, hogy: Hangos vagyok az ágyban, egyéjszakás kaland nem probléma stb...

Jobban szeretnék egy hosszútávú kapcsolatot ha lenne. :\

2017. jún. 25. 20:35
 5/16 Vree ***** válasza:
Munkatársak? Család? Internetes törzshelyek? Randioldalak? Így gyorsan ezek uganak be, mint kézenfekvő válaszok.
2017. jún. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Törzshely nem csak kocsma lehet, de persze az is vagy inkább egy igényesebb bár (és ott sem kötelező alkoholt inni).
2017. jún. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Vree Család Magyarországon, Munkatársak drogoznak elég keményen. Randioldalakon nem találok nekem valót.
2017. jún. 25. 20:43
 8/16 anonim ***** válasza:

csak annyi megjegyzésem lenne hogy ne a feleséged akard mát most megtalálni a társkeresőn.

attól még hogy leírás alapján nem jön be randizni elhívhatsz bárkit és máris lesz hova kimozdulnod, ha nem is kapcsolat még haveri viszony lehet belőle.

2017. jún. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Volt már olyan, hogy próbáltam barátnőt szerezni és nem jött össze. Általában 1-2 mondatot még irogattunk egymásnak facebookon és el is felejtettük utánna egymást. Egyszerűen semmi ötletem nincs, hogy hova tudnám elhívni.
2017. jún. 25. 21:23
 10/16 anonim ***** válasza:
Nincs semmi, amivel eltöltöd a szabadidődet?
2017. jún. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!