Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Évek óta utálok élni. Minden...

Évek óta utálok élni. Minden napomat utálom. Valahogyan lehet változtatni hogy legyen kedvem az élethez? F

Figyelt kérdés
2017. jún. 27. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Már egy párszor irtak Neked tanácsot, olvass vissza. Minden héten jössz, és aki nem sajnál téged azt betámadod.
2017. jún. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
Egy barátnő és sok sok szex mindent megold. ;)
2017. jún. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Dzseri ***** válasza:
Kezdetnek fogadj be egy macskát vagy egy kutyát akit szerethetsz és szeretet ad. Ez felölt majd energiával és életkedvvel. Ha ez megvan, már könnyebben tudsz nyitni a világfelé.
2017. jún. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Ha mindent negatív oldalról közelítesz meg, semmi nem fog gördülékenyebben menni. Elkedvetlenedsz, már eleve a hozzáállásod milyensége meghatározza a napjaidat. Kicsi érdeklődést mutatva más emberek felé barátokra is lelhetsz, akikkel megvitathatod az ilyesfajta problémákat. Egy közelálló mégis többet segít.
2017. jún. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Próbálkozz a lelki@sdiak.hu-n. Ők korrektek és jó tanácsokat adnak :)
2017. jún. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

házi állat

fogadj örökbe a menhelyről egyet!

Nagyon sok szeretet ad!

2017. jún. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kutyával kezdeni valóban nagy segítség, de ha ennyire életúnt vagy, ezt úgysem teszed meg, róla gondoskodni is kell, amellyett, hogy fantasztikus szeretet forrás. DElőször egy jó pszychológust kellene keresned, rengeteget segít, tapasztalaptból tudom, ismerem a gondot sajnos, nekem teljesen elmulasztotta a gondot, segít jobban gondolkozni. Gyógyulj meg!
2017. júl. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 jikanv ***** válasza:
0%
Segitsd meg magad es isten is megsegit.
2017. júl. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8 as

Persze...

2017. júl. 4. 18:08
 10/10 Messier 64 válasza:

Üdv!

Olvastam a fentieket és volt amin jókat mosolyogtam. Segíts, magadon isten is megsegít. Aztán tessék mondani hogyan? Ha tudná akkor nem kérdezősködne. A pszichológus már jobb ötlet. Van rá egy fogadásom, hogy már túl van egy kettőn, eredménytelenül. Oka! A pszichológus segít abban, hogy rájöjj arra hogyan kerültél a kútba és milyen mélyen vagy benne, de a visszaútról, a visszaút technikáiról már alig tudnak. És végül kedves kérdező lehet (betámadni) mivel én nem sajnállak. Te ugyanis még csak nyüszítesz mint a szögön fekvő kutya, és arra vársz, hogy majd valaki más megoldja a te problémád. Nem fogják. Nem érnek rá, a saját gondjaik fontosabbak. Ami engem illet én se fogok veled túl sok időt tölteni. De néhány használható tanácsot adok. Az életet akkor éled jól ha éled, mint egy társas játékot. A játékot játszani kell, és akkor lehet élvezni. Ha elvárásokkal ülsz le például nyerni akarsz akkor nem fogod élvezni, és bosszantani fog ha rosszul állsz a játékban. Pedig a játék csak játék miért akarsz nagyobb jelentőséget tulajdonítani neki mint amit megérdemel? Az életre ez ugyan igy igaz! Ha azt hiszed jól kell csinálni mert odaát jutalom vár akkor csalódni fogsz. A jutalom itt van mér ha észreveszed és nem mész el mellette. Márpedig amíg magaddal foglalkozol, addig nem figyelsz a körülötted lévő világra. Tehát ha élvezni akarod az életet előbb magadat kell kipipálnod. Az élet lényege az érzelem, ennek két végpontja a szeretet és a félelem. Erről most nem írok többet, csak azért említettem mert magadat akkor tudod félre tenni ha megtanulod szeretni. Két lehetőség van vagy szereted magad vagy nem. Ha nem szereted nos az szívás mert ki akar jót az ellenségének? Ja, hogy az ellenséged a bőröd alatt lakik. Na az a szívás! Vagyis van egy rossz hírem meg kell magad szeretned. Ezt pedig helyetted senki nem tudja megcsinálni. Neked se fog könnyen menni. De nem is lehetetlen. Technika: Vetkőz le meztelenre és állj a tükör elé. Jelentsd ki: -Ez vagyok én, ez az én testem. Ebben az életben ezzel kell beérnem, mivel ez nem csere szavatos. Hálás vagyok neki, hogy ebben az életben otthonomul szolgál. Ezek után kezd el magad vizsgálni. Keres magadon valami apróságot ami szép szerethető. Naponta elégedj meg egy dologgal. A világot se egy nap alatt fedezték fel. Közben jegyezd fel a gondolataidat, érzéseidet. Javaslom a diktafon használatát, hogy később vissza tudd hallgatni és észre vedd a változást az érzéseidben.

Sikeres felfedezést, magadban. Még egy tanács a saját szemeddel lásd magad ne másnak, más értékrendjének akarj megfelelni. Nem az a feladat, hogy Ők megszeressenek, hanem az, hogy te megszeresd magad. Persze nem kötelező elvégezni a gyakorlatot keress nyugodtan kifogásokat, legyél csak továbbra is áldozat, a társadalom áldozata. De arra felhívom a figyelmed, hogy az én világomban az ég kék a fű zöld és én fütyörészve megyek tovább. Hogy Te? Ha jössz gyere. Ha nem akkor te tudod. Ez kizárólag a Te döntésed, a Te felelőséged, nekem semmi közöm hozzá és ezért nem is sajnállak.

2017. júl. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!