Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak mások is akik csak a...

Vannak mások is akik csak a munkájuknak élnek? Akik pénteken már várják a hétfőt, hogy ne unatkozzanak.

Figyelt kérdés
2017. jún. 30. 16:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%
Jelen :)
2017. jún. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Alain Delon ***** válasza:
52%
Én már akkor elfelejtem, hogy mi volt, mikor jövök ki a munkaterületről.
2017. jún. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Jujj, még olvasni is fájt a kérdésed! :)
2017. jún. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%

3-as vagyok. Most nézem az alkategóriát: Magány, egyedüllét


Akkor sem várnám.

2017. jún. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
27%
Van pár ismerősöm, de ezek a saját szakmájukban dolgoznak, az egyik meg képzőművész.
2017. jún. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
42%

5-ös! De ők akkor dolgoznak, amikor akarnak. Így érthető. De a kérdező szerintem másra gondol.

Ezerféle dolog van, amivel el lehet ütni az időt hétvégén, de hogy pénteken már a hétfőt várjam, na azt nem! Pedig én se vagyok mostanában nagy társaságba járó. Sőt...

2017. jún. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Én nem is várom a hétfőt, megy non-stop.

Szeretem csinálni, minden másra is van időm.

Megesik, hogy hetekig nem is gondolok rá.

2017. jún. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
Ennyire nem, mert otthon is el tudom foglalni magam, de ha bent vagyok a munkahelyen, akkor 1 perc unatkozást is nehezen viselek. Nem zavar az se, ha 10-szer annyit csinálok, mint kellene, csak csináljak valamit, kössön le.
2017. jún. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%
8-as, én is így vagyok vele. Unatkozni a munkahelyen a lehető lesz@rabb, mert egyrészt tényleg nincs mit csinálni, másrészt nem telik az idő. Ritkán, de előfordul.
2017. jún. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Fatal_3rror_ ***** válasza:
29%

Nekem változó.


Vannak hetek mikor fontosnak érzem a munkám, egész nap tudom csinálni, és unatkozós a hétvége akkor szinte várom a hétfőt.


Ha van jó kikapcsolódós programom hétvégére akkor meg semmi kedvem visszamenni dolgozni.


És vannak igazi letargikus napok, mikor tudatosul bennem, hogy igazából a belem kidolgozom azért hogy a felettem álló meggazdagodjon, mellette azt látom hogy épp 100 milliós házat épít, munkahelyen is böngészgeti a netet én meg elvégzem a feladatait.


Mindezek mellé néha még meg is kapom hogy miért nincs kész még ez és az meg miért nem csináltam meg ezt és azt. Olyankor közlöm hogy talán mert amúgy is 2 ember helyett melózom.

2017. jún. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!