Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akiknek nincs barátnője,...

Akiknek nincs barátnője, barátjai hogy érzi magát?

Figyelt kérdés

És akinek soha nem is volt igazán.


Nekem volt 2 barátom összesen, de csak fél évig tartott mindkettő, és ennyi. Barátnőm még nem volt.


Én egyszerűen elhagyottnak érzem magam, és úgy hogy mindenből kimaradok és kimaradtam.


23/F


2017. júl. 4. 13:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Én nagyszerűen érzem magam. Sohasem volt senkim, de nincs is rá igényem.

23L

2017. júl. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
42/F vagyok. Bár voltak barátaim, barátnőim, sok olyan hosszabb időszak volt az életemben, amikor senkim nem volt. Meg kell találni ilyenkor is az örömöket. Én sokat sportoltam, olvastam, sok filmet megnéztem, és a munkámra koncentráltam. Fordítsd a társak nélküli időt önmagad fejlesztésére! Így mire lesznek barátaid, barátnőd, addigra okos, sportos leszel, némi költőpénzzel felszerelkezve. Maradj pozitív!
2017. júl. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%

Én jól. 29 éven át kb. mindenki csak alkalmi barátnak tekintett, végül otthagytam az egész társadalmat. Jobb nekem egyedül, mint szar alakok között megbeszélni a nagy semmit, ami kitölti nyomorult életük eseménytelen hétköznapjait. Azóta senki nem szól bele az életembe, filmeket nézek, amik elgondolkodtatnak, a kedvenc szerzőimtől olvasok (valódi könyvet), ki járkálok külföldre világot látni, jókat szórakozni, a magam ura vagyok. Az ez által szerzett élmények lehetővé teszik, hogy ne keressem jellemtelen senkik társaságát csak azért, hogy eljátsszam előttük a népszerű akárkit, hogy a pillanatnyi figyelmük zabáltassa az egómat.


29/F

2017. júl. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Sok szabadidővel:)


Nekem sem volt még klasszikus értelemben vett párkapcsolatom,és amikor elnézem a húgomat,hogy mennyire percre be van osztva az ideje a barátja miatt,akkor megerősödik bennem,hogy jó is egy így:D


29/f

2017. júl. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Most estem pofára két barátnőm miatt is. Sajnos kiderült, hogy mégsem olyanok, mint amilyeneknek hittem őket.

Barátom volt, egy. Dobtam, mert idegesített.

Én jól érzem magam egyedül jelenleg, végre van magamra időm. Helyrerakom a lelkem és tisztába teszem a dolgokat.

Nem olyan rossz egyedül lenni ám! :) 17/L

2017. júl. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Az utolsó előtti nagyon jól látja.

A legtöbb emberi kapcsolat nem őszinte,érdekekből áll minden.

Na meg mindenki lövi fel közösségi oldalakra a képeket,hogy kivel meg kikkel vannak itt és ott.

Egy lájk,egy perc "élvezet",egó hizlalása.

De el is múlik hamar.

Na,meg ki kíváncsi erre?

Szerintem senki..

2017. júl. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szeretethiányom van...
2017. júl. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
7-es nekem is pedig családom van...40/F
2017. júl. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Úgy kb 14, 15 évesen jöttem rá arra, hogy az osztálytársaim addig tekintettek barátnak, ameddig segítettem a háziban, meg dolgozatoknál, utána jöttek a felszínes beszélgetések. Azóta igyekszek mindenkivel fenttartani egy minimális kapcsolatot, ami kimerül a köszönösében meg felszínes beszélgetésekben. Eleinte nagyon szar volt, hogy mindenki bulizik, meg ilyen-olyan születésnapokra jár, de megtanultam leszarni. Azóta vagyok évfolyamelső gimnáziumban. Szabadidőmben leginkább játszom, de van hogy olvasok, sorozatokat nézek, zenét hallgatok.


18/F

2017. júl. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Egyszerre hiányzik is, de valami vissza is tart attól, hogy megpróbáljak párkapcsolatot kialakítani. Bennem van és mindig is bennem volt beteges szinten a megfelelési kényszer, illetve a szégyenérzet. Ez miatt nem is próbálkoztam már 7-8 éve senkinél. Úgy érzem már túl késő ilyen korban elkezdeni a mai világban ezt, pláne egy olyan valakinek mint én. (az élet minden területén 0 vagyok)


24F

2017. júl. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!