Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan szerezzek barátokat?

Hogyan szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés
Az az én problémám, hogy volt 4 nagyon jó barátnőm, akik közül kettővel még mindig jóban vagyok, de ők messze élnek és kéthetente maximum egyszer tudok találkozni velük. Ők tényleg nagyon jó barátok. Viszont a másik két lány folyton csak kibeszél, és csak akkor érnek rá, ha nekik kell valami. Ezért velük már nem szoktam találkozni, de így egész nap egyedül vagyok...Az osztályomban pedig mindenki utálja egymást, így onnan nincsenek barátaim. Most akkor hogyan barátkozzak? Köszönöm a válaszokat!

2017. júl. 12. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is teljesen egyedül vagyok, fogalmam sincs hogy kell barátkozni, pedig szeretnék.


Az lenne a logikus és normális ha az a csomó fiatal aki erre panaszkodik, egymással kezdene barátkozni


Továbbá ha lenne kifejezetten magányos illetőknek készült barátkozó oldal ami barátkozni is megtanít, az is jó lenne

2017. júl. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írj ha gondolod 18l:)
2017. júl. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nagyon egyszerű,a magány sem olyan rossz ha belegondolsz mert addig van időd.Gondold át az életed,ha végeztél ,akkor újra meg újra,van időd hogy rájöjj mit hibáztál el vagy mi a megoldás.Ha ez sem jön be és örökre magányos leszel,akkor üdv a klubban.


Amúgy részemről azt a rossz kettőt meneszteném ,ha a saját osztályomból nem,akkor máshonnan keresnék barátokat(de ne legyél túl rámenős a barátkozással..Az olyanok idegesítőek)


esetleg becsatlakozol az egyik utáló csoporthoz,majd a végén amikor békülnek akkor elkezded mondani,hogy neked nincs semmi bajod velük,csak a társadalom a hibás.


Személy szerint nem adnám fel az elveimet és pártatlan maradnék,de ha bajban van egy társaság akkor lehet a legjobban becsusszanni melléjük.

2017. júl. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
írj ha szeretnél
2017. júl. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!