Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nektek is van olyan tapasztala...

Nektek is van olyan tapasztalatotok hogy szinte furcsa érzés ha valaki őszintén érdeklődik irántatok és nemcsak ti őiránta és meg is hallgatja amit mondatok?

Figyelt kérdés
A legtöbb ember csak magáról szeret beszélni,de másokat meghallgatni már nem szeret.Az emberek legnagyobb része feltesz egy-két sablonos kérdést mindig ugyazt meg ugyanolyan unottan, de valójában őszintén nem érdekli a válasz várja,hogy a kérdéséből kifolyólag átterelje a beszélgetést a saját mondandójára.Szinte szivmelegitő érzés mikor valakivel kölcsönösen lehet beszélgetni.Felébreszti a rég elveszett reményt,hoyg lehet még igazi kapcsolatokat is kialakitani és megvan bennem a képesség hogy újból tudjak barátkozni.

2017. júl. 12. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:

én több embernek próbálok támaszt nyújtani és engem pl zavar, hogy mindig kérdeznek rólam, meg beszéljek magamról

az a beszélgetés róluk szól, az ő lelki problémáik leküzdéséről

persze szoktam magamról, a tapasztalataimról, a miértekről beszélni, de ez nem segít rajtuk :)

2017. júl. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az úgy ok,amit irsz csak jó néha ha van kivel megoszatni azokat a dolgokat amik foglalkozatnak.
2017. júl. 12. 23:27
 3/5 anonim ***** válasza:

#2:

igen szoktam nekik is mondani, hogy az én dolgaimat elrendezem mással, meg a saját lelki gondjaimat elintézem, ha szükségem van segítségre megoldom


szerencsére elég jó arányokkal sikerült segítenem másoknak

igaz általában a végén sokan meg sem köszönik, vagy még le is tiltanak facebookon, mert túl közel kerültem és mondjuk a pasija féltékeny

de nem zavar, ez így van jól

elvégzem a feladatomat és vége :) nem is várok am viszonzást ezért, akkor már nem ugyanaz lenne a segítség


csak kb mindenkinél előjön az, hogy "rólad semmit nem tudok mesélj magadról", de ez nem erről szól :)

2017. júl. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is szeretem meghallgatni mások problémáit/gondjait és segíteni nekik bármi baj van...nem várok érte köszönetet és azt se, hogy ők meghallgassanak engem.

Nekem is furcsa volt amikor nemrég egy új barátomnak feltűnt, hogy én ilyen ember vagyok, és változtatott a hozzáállásán, azóta mindig ő hallgat meg engem és nagyon jólesik, mindig megköszönöm, hogy meghallgatott és csak hálás tudok lenni mindezért.

2017. júl. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Először furcsa, de majd megszokod:)

(Utolsó válaszoló)

2017. júl. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!