Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az, hogy én mindig...

Miért van az, hogy én mindig csak az örök második vagyok?

Figyelt kérdés
Mind barátságban, mind szerelemben. Mindig mindenkinek csak az örök második vagyok, ha választani kell soha nem engem választanak. Nem számítok senkinek, velem mindent meg lehet tenni büntetlenül, át lehet gázolni a lelkemen, hisz ez csak én vagyok. Rettenetesen érzem magam. Pedig jó ember vagyok. L/24

2017. júl. 14. 07:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Köszöntelek a klubban.

23F


Nekem anno egy táborban mondta egy tanárom, hogy "Legyen kicsit szemétebb a többiekkel, már ha érti, hogy mire gondolok"

2017. júl. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Ne hagyd magad. Utasítsd vissza az ilyen emberek barátságát vagy szerelmét. A legdurvább dolog, ami ilyenkor történhet, hogy egyedül leszel kicsit. De legalább nem használ ki senki. Aztán jönni fognak a normális hozzáállásúak is, akikkel azért nem tudtál eddig foglalkozni, mert a hülyékkel töltötted az idődet.

Nem kötelező mindenkivel barátkozni.

2017. júl. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Valószínűleg rád van írva, hogy megtehetik veled. Ne mártírkodj, ha valami nem tetszik, van szád, meg tudod mondani. Nem attól vagy jó ember, hogy hagyod, hogy élő céltáblának használjanak. Egyszer csapd ki a balhét úgy istenesen, meglátod, jobban működik, mint a siránkozás.
2017. júl. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

"Pedig jó ember vagyok"

És ezt nagyon jól tudják és ki is használják.

Én már kezdem megszokni, nem érdekel.


24F

2017. júl. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Ugyanez a helyzet velem is.

Most ott tartok, hogy mindenkit otthagytam, elhagytam, megszakitottam velük a kapcsolatot. Elvesztették a lábtörlőjüket. Ilyenkor döbben rá az ember, hogy mekkora egy kis senki volt a "barátok" szemében, hogy mennyire nem ért semmit. Ilyen barátok nem is kellenek, inkább vagyok egyedül. Jobban is érzem magam, már lassan egy hónapja.

Pontosan az a baj, hogy túl jó ember vagy. Ezért is használnak ki, velem is tudták, hogy bármit meg lehet tenni, bármilyen gonoszságot elviseltem, csak ne legyen vita, veszekedés, csetepaté.

Az a baj ezzel, hogy megjavítani nem lehet. Ez már örökké így marad, tudják, tudják, hogy te elviselsz mindent. Ezért is nincs más választás,mint hogy otthagysz mindent és mindenkit, aki bántott és megpróbálsz tiszta lappal kezdeni. Ez nehéz lehet, ha továbbra is egy légtérben vagy a régi barátokkal, de meg kell tenni a saját érdekedben. Mert én is tudom, meg más is, hogy ebbe bele lehet betegedni. Volt,hogy órákig sírtam,máskor meg leordítottam anyám fejét, miközben tudtam, hogy nem érdemelte meg, nem ő a hibás. Nálam is az volt, hogy ha valami programunk lett volna, akkor mindig lemondta, mert ide kell menni meg oda. Soha nem volt az, hogy akkor a másiknak, "te, figyelj nem érek rá, mert xy-nal (velem) van programom". Soha. Mindig engem mondtak le, engem hagytak cserben. Volt, hogy fél órát utaztam oda is meg vissza is a nagy semmiért. Miközben lett volna nekem is otthon teendőm.

Most elhatároztam, hogy csak saját magammal foglalkozom, törődöm. Végre megvalósítom az álmaim és csak magamnak élek. Nálam az is volt a baj, hogy saját magamnál sem én voltam az első, hanem mindig egy adott személy. Csak én ezt nem vettem észre, mert természetes volt, hogy másnál sem, úgy magamnál sem élvezem az első helyet.

Picit ülj le egyedül a szobadban az ágyadra és gondolkodj el ezen. Mert nem éri megy egy életen keresztül szívni és lenyelni mindent. És igenis állj a sarkadra és mondd meg, ha valami nem tetszik. Légy határozott! Sok sikert!

2017. júl. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

Utolso

Latod te is anyad fejet orditottad le mikor nem is o volt a hibas. Pontosan itt van elasva a kutya. Mindig mindenki azzal sz@arakodik akinel tudja hogy buntetlenul megteheti. Meg azok is akik nagyjabol a 'jo ember" kategoriaba tartoznak. Szerintem ez alol sajnos meg a jo emberek sem kivetelek, vagy csak nagyon ritkan.

2017. júl. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Látom rosszul fogalmaztam. Nem azért kiabáltam le anyám fejét, mert tudom, hogy vele megtehetem. Inkább úgy mondom akkor, hogy otthon jött ez ki rajtam és ő volt ott amikor kiabáltam, mert elegem volt az emberekből. Szóval nem őt kiabáltam le, hanem kikiabáltam magamból az egészet. Ettől függetlenül anya volt ott és neki kellett elviselnie.
2017. júl. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Picit keményebbnek kell lenned, és kiállnod magadért. Olyan a személyiséged, hogy sokan kihasználnak. Régebben én is ilyen voltam. Talán még most is. Ha meg is van a kezdeti tisztelet, miután látják, hogy lehet feletted uralkodni, fognak is. Neked kell kiállnod magadért. Sajnos erre nincs általános recept, de egy dolog segíthet: tanulj meg például nemet mondani.

Mivel nem írtál többet, nem tudok konkrét példákat, így nehezebb is tanácsot adni.

De te se becsüld le magad, kérlek.

2017. júl. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Ideje hogy hogy egy kicsit a sötét oldal felé is tekints ideje hogy leckét kapjanak tőled ezek az emberek meg mutasd nekik hogy veled nem lehet büntetlenül elbánni.

Légy egy kicsit gonosz,légy kegyetlen és büntesd meg ezeket a férgeket a saját módszerükkel.Az baj ezek emberek ebből táplálkoznak élvezik a feszültségek te meg túlságosan jó vagy,néha kell egy kis gonoszság.Tanulj meg gonosz lenni ne hagyd,hogy kihasználjanak mert rá megy az életed.

2017. júl. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha gonosz probalsz lenni, akkor 10-en fognak leugatni.

Szemét emberek ellen egyedul nincs fegyvered a gyertyalángnyi gonoszságoddal sem. Háboru amugy is háborut szül.


Inkább szocializalodj. Talald meg azt hogy mivel leszel a kornyezeted szamara becsulendo jofej, es nem birka.

2017. júl. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!