Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetnék ha utálok élni?...

Mit tehetnék ha utálok élni? Minden napom pocsék. Nincsen semmi ami örömet tudna okozni. Úgy érzem hogy kár volt megszületnem. Normáois hogy îgy érzek? F

Figyelt kérdés
2017. júl. 19. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem normális. Én is így érzek és még rajtunk kívül sokan mások. Azért azt nem értem, hogy mikor én voltam tizen, -huszonéves, nem éreztem ezt . Itt meg naponta több ilyen kérdés kiírásra kerül, és mindegyik kérdező nagyon fiatal.
2017. júl. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bihar Valatonon ***** válasza:
A mostani átlag társadalmi normák teljesen kicsavarodtak, így nem is csodálom sokan ezt érzik néha elnézek társaságokat, és visszagondolok arra, hogy mennyivel másabb volt amikor én voltam 10en éves mennyivel másabb volt egy társaság részének lenni, mint most....olcsó, felszínes, bazári sok ember társasági élete és lelkivilága is amit kivetít mindenki másra....
2017. júl. 21. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Közhelyes, és divatos ócsárolni, de ténylég, ez a qrva internet, mindenki össze van kötve mindenkivel, egy kattintás, hogy elérd a másikat a világ végéről is. De mégis mintha egyre távolodnánk egymástól. Tesómmal többet kommunikálok a facebook-on, mint élőben. Pedig itt van a másik szobában. D: :D

Plusz a már említett felszínesség is egyre súlyosabb valóban. De nem akarom itt hirdetni, hogy régen minden jobb volt a 30+ évemmel . Alkalmazkodj, alkalmazkodj, alkalmazkodj...

2017. júl. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!