Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ekkora elázást hogy lehet...

Ekkora elázást hogy lehet elfelejteni?

Figyelt kérdés
Pénztáros voltam diákmunkásként, 2,5 nap volta betanítás,de azt is úgy tanították be, hogy nem én csináltam hanem néztem. Aztán folyamatosak voltak a bénázások és végig szidtak,meg hogy lőjjem fejbe magam miért nem látom be, hogy nem megy. Mindent megtettem, hogy jó legyen leírtam papírra mindent utána már nem voltak nagyobb gondok. Mégis egyik főpénztáros csak szivatgatott tovább, kitalált rólam mindenfélét, hogy én direkt elcseszem meg lenyúlom az emberek pénzét, hiába voltam jó folytatták, így bepöccentem és a borravaló 50 Ft elraktam zsebbe. Másnap leraknak a porba árufeltöltőnek. Majd végén vissza helyeztek pénztárba és olyanokat mondtak, hogy hogy nézek már ki meg miért lettem vissza rakva, úgy nézek ki mint egy hulla meg tök koszos vagyok. Aztán a rendőr nő tőlem vásárol és megfenyeget,hogy bevigyem a rendőrőrsre? meg hogy menjen vissza a falujába. És még a villamoson is alázott, hogy é megloptam az embereket direkt többet kértem. Ez hol volt igazságos ?
2017. júl. 19. 23:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Na, ezt most rakjuk össze... egy pénztáros, akit szívatnak a munkatársai, erre bosszúból borravalót(há' nem elég, hogy magas az ÁFA?!) szed a vásárlóktól, erre a munkatársai tovább szívatják, meg jön a rendőrnő, aki bűncselekménnyel vádolja, majd elküldi a falujába a pénztárost, aki erre felháborodik.


Jelentkezzen, aki érti!

2017. júl. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Fúú haver nem tom mit szívtál, de jól jönne abból nekem is
2017. júl. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jó tegyük fel, hogy elmondva az jön le, hogy én voltam végig a sz*r 50 Ft-ért. Mindenki ezt kapná, de komolyan ? Ez normális ? Előzményeket miért nem nézi senki? Meg miért varr olyan dolgokat a nyakamba ami nem igaz?
2017. júl. 19. 23:31
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Tehát lenyúlod a vásárlók pénzét. Én azon csodálkozok hogy nem rúgtak ki páros lábbal 2.5 nap után.
2017. júl. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem nyúltam le, otthagyott borravalót 50 Ft-ot azt tettem el.2 hétig hozzá se nyúltam, csak már nem bírtam idegileg ott tovább
2017. júl. 19. 23:33
 6/11 anonim ***** válasza:
Tegyük fel hogy ezt a részét elhisszük(nem).A rendőrnős sztori helyett viszont találj ki jobbat. Beszívva hihetőbb sztorit rittyentek.
2017. júl. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja, mert szerinted szórakozásból írogatok ki ilyeneket.
2017. júl. 19. 23:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem nézi senki az előzményeket, magasról tesznek rá, csak szidni szeretnek az emberek. Te pedig ha nem állsz ki magadért, nem cseszed le őket, nem véded meg magad akkor szopatni is fognak ám.
2017. júl. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Tehát minden ok nélkül bánt téged mindenki, aztán odamegy egy rendőr és minden ok nélkül elkezd fenyegetőzni. Nagyon hihetőnek tűnik.
2017. júl. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ki írt olyat hogy minden ok ? Írtam , hogy bénáztam
2017. júl. 21. 00:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!