Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az, hogy -nagy...

Miért van az, hogy -nagy áltaánosságban- a jószívű srácok maradnak hoppon? És az, hogy a rendes csajokat meg sok esetben kihasználnák mind érzelmileg, mind testileg?

Figyelt kérdés

2017. júl. 25. 09:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%

Az emberiseg nagy kerdesei. :-D

Szerintem ezt a kerdest nagyon sokan feltettek itt mar, es teszik fel nap mint nap mindenhol a vilagon. Ahogy telik majd az ido es lesz eleg elettapasztalatod, ugy egyre jobban megismered majd az emberi termeszetet. Akkor erteni fogod majd, hogy ez a vilag az onzo embereknek kedvez, es aki mashogyan gondolkodik az altalaban a rovidebbet huzza.

De akkor is lesznek olyanok - peldaul velem egyutt - akik akkor is a jo oldalon maradnak ha az nem mindig kifizetodo, pusztan azert mert en a jo oldalon koteleztem el magam, es ezen nem fog semmi valtoztatni.

2017. júl. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
12%
Mindenki elönzősödik!
2017. júl. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
14%

Olvastam valahol egy cikjet, amit egy nő írt, ami arról szólt, hogy a nők tudat alatt lexarják a jószívű srácokat.....

Tehát ha jót akarsz magadnak, akkor ezt a jószívüséget dobod a kukába....

2017. júl. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
Ezzel a dumával csak a "rendes fiúk" álltatják magukat az esetek nagy részében. "nyilván azért nincs csajom mert túl rendes vagyok, mindig csak a bunkóknak van csaja". Sokszor nem képesek látni a hibájukat - piponyaság, magabiztosság hiánya, kiállás hiánya, satöbbi - és arra fogják hogy túl kedvesek, biztos ez a probléma.
2017. júl. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
9%

Utolso,

ez sajnos a ferfiakra ugyanigy igaz!

2017. júl. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok, bocsi a 3-as valaszolora ertettem.
2017. júl. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy rendes és jószívű vagy? Lehet, hogy csak rosszul ismered magad.
2017. júl. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

4.: Tudom, hogy nem vagyok a legerősebb, legsármosabb srác, önbizalmam sincs sok, de vannak reális céljaim, meg határozott is vagyok.

7.: Csaj haverok mondták már, hogy nem értik azt, hogy hogyan lehetek még mindig szingli.

2017. júl. 25. 11:00
 9/15 anonim ***** válasza:

Valóban nincs csajom, mert felesegem van, es igen, aneddig jó fej voltam, es mindenkit meghallgattam, addig mindenkinek csak a lelki szemetese voltam....

Es igen ezzel altatják magukat azok a pasik akik nem erik be egy banyalóval.... mert ezt a jószívű bla bla-t csak az ocsmany nők találták ki, akiknek esélyük sinxs egy jó pasira...

2017. júl. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem vannak még szép nők, akiknek a belső a fontos. Csak ti ezzel a viselkedéssel elűzitek őket. Engem például taszít, mikor egy csomó poszt alatt (facebook) azt látom, hogy a pasik rinyálnak. Mert nincs normális nő, a nőknek csak a pénz kell meg ja persze a belső..bőrülés. Ilyen felfogással ne csodálkozzatok, hogy aki meg tényleg normális lenne az elkerül titeket.
2017. júl. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!