Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak én érzem azt, hogy...

Csak én érzem azt, hogy valamiért nem ragadnak meg az emberi kapcsolatok? 10 évvel ezelőtt mondjuk ha MSN-en vagy az akkori facebookon is beszéltünk fél év volt kb most meg az átlag az két nap.

Figyelt kérdés
2017. júl. 25. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
ez így van. én sem értem..ezek a mai fiatalok már mások :D 23 vagyok :DD régen még én is használtam az msn-t az iwiw-et és myvip-et. Akkoriban tényleg nem koptatták le az embert 3 üzenet után. De itt gyk-n az ember névtelenül teljesen személytelen is, ezért biztos könnyebben is megszabadulnak tőle. Azt tanácsolom, ha ismerkedni akarsz valakivel, első üzenetben küldd el neki a facebook profilod, személyid, lakcímkártyát, jogosítványt, tb kártyát, adókártyát, bizonyítványokat, a munkaszerződésed, meg egy-két bérpapírt is meg egy családi fotót. úgy lehet hogy nehezebben tekintenek rád(vagy bárki másra) egyszerű tárgyként
2017. júl. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Utolsó pont erről beszélek. Iwiw, meg myvip. Meg msn.

Manapság meg hiába küldöm el a facebook profilom, visszajelöl, 3 szót beszélünk és utána annyi.

De olyan is volt, hogy élőben megismerkedtem valakivel oda volt értem, és amikor megadtam a facebookomat akkor meg is szakadt a kapcsolatunk. Gondolom mást képzelt el, más képeket, stb.

Ha viszont nem teszek ki képet nem töltök fel semmit akkor "számukra" nem is létezem.

Ha meg találok egy szimpatikus embert lehet 2 éjszakát is végigbeszélgetünk (legyen ez mondjuk 10-15 óra) utána meg nem reagál. Vagy csak örül, hogy nyaltam a seggét de nem is akar találkozni.

2017. júl. 25. 12:36
 3/8 A kérdező kommentje:

8-10 évvel, de én úgy gondolom még 4-5 évvel ezelőtt is, meg hetente több randim is volt a közösségi oldalakról.

Most meg közelít a 0-hoz egy ideje. De nem is a randikról beszélgetek, hanem arról, hogy amikor megismertem valakit, az mondjuk éveken át a barátom volt, számíthattam rá, beszélgettünk.


Még mindig vannak ilyenek, de sokkal ritkább mint régen.

2017. júl. 25. 12:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert a gyik nem ismerkedő oldal. Én minden üzenetet törlök, nem ismerkedek gyiken.
2017. júl. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
NEM A GYAKORIRÓL VAN SZÓ RETARDÁLTAK.
2017. júl. 25. 12:41
 6/8 A kérdező kommentje:
De egyébként meg pont 4-5 éve innen ismertem meg egy nagyon aranyos lányt. Szóval igen működhetne is így.
2017. júl. 25. 12:42
 7/8 A kérdező kommentje:
Úgy érzem talán ez azzal köthető össze, hogy addig volt menő ez a közösségi oldal, gyakori, stb, amíg főleg inkább csak a gazdagoknak volt okostelefonjuk, meg idejük ezzel foglalkozni, a többi meg elvolt szépen a kocsmában meg a játékaival.
2017. júl. 25. 12:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert az emberi kapcsolatokat a valóságban kell megélni, nem a chat-en. Nekem be sincs kapcsolva. Ha beszélni akarok valakivel, felhívom, vagy találkozunk.
2017. júl. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!