Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha ráuntam mindenre...

Mit tegyek ha ráuntam mindenre és semmit nem élvezek?

Figyelt kérdés
Ahogy mondom semmit nem élvezek ha szórakozni megyek akkor is csak úgy vagyok jobb mint otthon ülni. 32 éves vagyok szűz és az is maradok mivel nem tudok csajozni. Egyedül élek és már megbolondulok egyedül nem tudok semmit élvezni bármit is csinálok.

2017. júl. 25. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnáltasd magad GYK-n ahelyett, hogy változtatnál valamit, amit meg már 10 éve kellett volna.
2017. júl. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igazán? na és min kéne változtatnom?
2017. júl. 25. 22:30
 3/7 Clay Morrow ***** válasza:
Főzz, süss, játszódj, filmezz, hallgass zenét, ismerkedj interneten, járj el biciklizni, futni, eddz.
2017. júl. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szerinted nem csinálok ilyeneket? de mondom hogy nem tudom élvezni
2017. júl. 25. 22:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Kezdj motorozni! ;)
2017. júl. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez csak azért van, mert nincs társad. Majd, ha lesz melletted egy nő élvezni fogod az életet is. Egyébként megkérdezhetem ezt hogyan sikerült összehoznod, hogy 32 évesen még szűz vagy? Zárkózott vagy?
2017. júl. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Es miert nem tudsz csajozni??
2017. aug. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!