Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a baj velem?

Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

29 eves pasi vagyok.Sok a gondom,de mindig probalok belolluk lefaragni.Ha kover vagyok akkor fogyokurazok.Semmi se ad ra okot,hogy nekem fogynom kell de megis megteszem.Az eletben ku.vara egyedul vagyok :( Nekem is kellene egy tars.

Eljarok dolgozni.Van egy lakasom,amit a munkambol vettem.Nem cigizek.Nem vagyok alkoholista.Sok hobbim van (tul sok is).Szinte mindenhez hozza tudok szolni.Van persze negativ oldalam is,de kinek nincs?.A noket imadom.Mindig batoritom itt az elesett noket.Nekem miert nem lehet parom? Olyan partner kellene aki hasonlit ram kicsit belsore.Egy maganyos,kicsit maganakvalo egyen,sok hobbival.Nem a cicababakra megyek.A magukat csunya es ronda nok-nek titulalo szemelyek erdekelnek.En meg tudom lelni a szepet,az ilyen lanyokban(Sajnos ok ritkan irnak vissza).Szerintetek mit tegyek,hogy legyen parom?


2017. júl. 28. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Járj társaságba,ismerkedj!Milyen hobbijaid vannak?Mindegyik egyszemélyes?
2017. júl. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem szeretem a sok embert.Es nincs is kivel mennem.Ha mentem valahova szorakozni,egyszeruen atneztek rajtam a csajok.Ugrabugralni nem fogok elottuk mint 1 bohoc,hogy eszrevegyenek.

Hat a hobbijaim ilyesmik...van ami nem hobbi hanem csak szorakozas:Olvasas,Anime,verekedos es horror filmek,Gyujtok mindenfeleket stb

2017. júl. 28. 19:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs veled, sőt. Jó, hogy vannak még ilyen jóindulatú srácok. Nem fogsz egyedül maradni ne félj, maradj ilyen, csak merj nyitni mások felé és megfogod találni a neked való lányt. :)
2017. júl. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ma 19:39 Koszonom szepen :)
2017. júl. 28. 21:08
 5/8 kempingbringas válasza:

Hello

Ha nem talalsz not az csak is a te bajod,valamit nagyon sz..rul csinalhatsz,de sajnos ez az igazsag.

Probalj valtoztatni,sportolj,jarj olyan kozossegbe(edzo terem,uszoda stb) ahol ugymond mas stilusu emberek vannak es egy ido utan te is valtozni fogsz.Es ne legyel igenytelen.Ismerek olyat aki 35 evesen deot meg latott,neki se volt meg noje.

Menj kulfoldre dolgozni,az jellemnovelo lesz.

2017. júl. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nyugi bringas,hasznalok Deot :) Dezodort is.Menjek kulfoldre?? Minek? en most is ott vagyok.

Szarul csinalok valamit???-Igen,ez igaz.Nem jarok uszodaba meg ilyenek.Szegyellem a testem masok elott.Sportolni,egyedul sportolok.

2017. júl. 29. 03:41
 7/8 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok, csak még 22 évesen. nekem nem hogy még csajom se volt, hanem még barátaim sincsenek


sajnos nem tudok megoldást, a lányok engem is levegőnek néznek, plusz aki jóban van velem, az is lelki szemetesládának használ engem.


azért írtam, nehogy annyira egyedül érezd magad. hidd el, vagyunk még így sokan, akiknek nem jön össze a szociális élet...

2017. júl. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ma 13:59 Viszont te hozzam kepest meg gyerek vagy :D Van idod meg mindenre...
2017. júl. 29. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!