Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nekem már nem lesznek barátaim...

Nekem már nem lesznek barátaim meg párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__..


Volt aki velem értett egyet, de az utolsó kommentelő nagyon megbántott. :(


22 éves srác vagyok és még nem vtak barátaim. Sokszor próbálkoztam már, de inkább csak szánalomból beszélnek velem meg lógnak velem. De egy idő után eltűnnek. Tavaly szeptemberben elkezdtem egy esti tagozatos sulit, ahol lett 1-2 ember, de mint kiderült, Ők is csak szánalomból foglalkoztak velem. Nagyon csúnya férfi vagyok (kis gyerek kinézetű) + rossz a helyes írásom, ezért esélytelen a csajozás is élőben meg neten is.


Sajnos lelki beteg lettem e miatt és félek, hogy kialakul egy komolyabb mentális betegség is, ha nem oldódik meg a helyzet. Hogyan kezdhetne ismerkedni egy 22 éves ember? Van még remény? :(


2017. júl. 29. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Igen, legyen több önbizalmad és magasról tojd le, hogy mit gondolnak mások rólad, hogy hogy nézel ki.
2017. júl. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
barátokat lehet venni ha nyersz egy nagyobb összeget valahol,párkapcsolat hülyeség
2017. júl. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
2#, amit megvehetsz, az már nem barátság. Párkapcsolattal ugyanez a helyzet. Egy ismerősöm mindig azt mondja, remény az van... Szartig... :D Lényeg hogy fel a fejjel. Amíg élsz, tehetsz is magadért. Vagyis nem maradtál le semmiről. Lehet rossz helyen próbálsz haverkodni, mindössze ennyi. Feladni hülyeség... Csajokkal pedig annyi a helyzet, őszinte vagy és kész. Ellátogatsz 1-2 ismerkedős oldalra, látják majd a személyiséged, és aki kedvel, az nem ráz le 2 mondat után. Próbát megér, senki nem öl meg érte. Haverokról meg annyit, vedd elő, milyen személyiség is vagy, aztán rakd szépen össze, majd gondolt át, hasonló személyiségű és felfogású emberek hol lehetnek, milyen körökben mozoghatnak, és akkor el kellene nézned oda. Tudom, úgy hangzik, ez ilyen egyszerű. Lehet nem az, de szomorkodni és töprengeni egy életen át lehetne, a helyzet nem változna. Azért tenni is kell. Mégvalami, több önbizalmat ;) Több millió spermából pont te születtél meg, és a hiszel a sorsban, akkor gondolhatnád hogy ennek oka van :)
2017. júl. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Sry, utolsó mondat, "és HA* hiszel" :3
2017. júl. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kérdező! Van reményed a rendes kapcsolatra hidd el,csak előtte azt kérdezem hány cm magas vagy?
2017. aug. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Alaacsony vagyok.


182 cm

2017. aug. 6. 15:09
 7/11 anonim válasza:
Az pedig normális. Akinek kosaras haver/pasi kell, az keressen azt. Ez a magasság tök normális...
2017. aug. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Huuuu wazze! Kérdező! Tudod hányan cserélnének veled az ismerőseim közül? Itt küszködnek már sokan jópár éve 160-165cm magasságokkal társ nélkül.
2017. aug. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Hát elöszőr én is csak szánalomból beszélnék veled, mármint vágod egy ilyen kérdés után most hogy máshogy, hiszen megsajnálnak és segíteni akarnak meg ilyesmi :D De ha beszélgetünk egy jót utána már lehet barátok lehetünk szóval írj egy pm-et ha akarsz beszélgetni ;)
2017. aug. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha szeretnél valakivel beszélgetni,nekem írhatsz...És én nem szánalomból mondom.
2017. aug. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!