Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csinálok rosszul, mit...

Mit csinálok rosszul, mit rontok el mindig?

Figyelt kérdés

A levelezéseim egyre gyorsabban "halnak meg", pedig régebben jól ment a dolog, több régi havert ismertem meg így, illetve az első kapcsolatom is egy levelezésből alakult ki.


Viszont "újabban" (utóbbi 2 év), a dolog siralmassá vált. 3 levélváltásnál többre nem is igazán került sor sosem. Pár fórumon és "chaten" vagyok még fent, ott is előfordul, hogy XY ír nekem, én reagálok és utána semmi. Mi a fenét csinálok rosszul? Ennyire "rossz" lennék? Sosem írok sértő, bunkó vagy tapló dolgokat, igyekszem jól és helyesen fogalmazni.


Bevallom, félek hogy valami olyan hibát vétek, amit magam sem veszek észre, illetve a másik dolog amitől tartok az az, hogy talán tényleg elviselhetetlen vagyok mások számára. De akkor régen, hogy ment ez jól? Így el fogok magányosdni (még jobban...), valamint nem fogok tudni új emberekkel megismerkedni, ha 3 levélváltás sem történik, holott én beleadok mindent, hogy jól menjek (bőségesen írok, igyekszem frappánsan fogalmazni, egyensúlyt találni a "magamról írok - rólad kérdezek" témában, és érdekes dolgokkal is színesíteni a dolgot. De valahogy mindig elsorvadnak a kezdeményezések, legyen a másik fél idős, fiatal, férfi, nő stb.


Mit csinálok rosszul??? Mi a baj velem?



#ismerkedés #kapcsolat #fogalmazás #levelezések #problémák velem
2017. aug. 2. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogyan választod/szemeled ki a levélpartnered?
2017. aug. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nekem is voltak ilyen beszélgetésein bőven... Nagy részüket hagytam is... :/
2017. aug. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy Veled van a baj. Lehet csak lusták válaszolni, de ha gondolod megpróbálhatnánk egy levelezést, és elmondom, hogy ha valami irritálót/rossz érzést keltő dolgot vélek felfedezni a szövegben.

18/F

2017. aug. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Korod ,nemed?
2017. aug. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Manapság szerintem nem szeretnek levelet írni az emberek. Ott van helyette a chat, ahol azonnal válaszreakciót kap az ember a másiktól. Ha mindenáron levelezni szeretnél ,akkor eleve olyan embereket keress, akik még szívesen írnak levelet.
2017. aug. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A másik: Ne akarj mindenáron szórakoztató lenni! Legyél önmagad. Unalmas olyannal levelezni, aki folyton szikrázik, és álarcot visel.
2017. aug. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5


Pont ez a baj, hogy a "chat" nem tudja azt a szintet hozni, mint egy úgymond "levelezés" itt neten. Gondolok arra, hogy chaten párszavas tőmondatok vannak, idétlen "XD" meg "lol" szavak maratonja, és nincs hely és idő bővebb kifejtésre. Ha valaki egy sornál többet ír, az már "sok"... És a másik külde rá egy roppant értemes választ: "XD LOL XD". Most mutathatok régebbi levelezéseimet innen, mindegyik kellően jó volt, és nem csak részemről. Hol vannak ezek az emberek? Miért tűnt el ez a dolog és adta át a helyet az "ikszdézős" chateknek?


Hol lehetne újra ilyen partnereket találni? Kiöregedtem volna, így alig negyedszáz évesen?

2017. aug. 3. 13:22
 8/9 A kérdező kommentje:

#6


Jó, most ne úgy értsd, hogy "szórom a poént rendületlenül"... Csak igyekszem nem túl unalmasnak tűnni.

2017. aug. 3. 13:25
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is hasonló problémával küszködöm, tehát szívesen levelezgetnék veled!


24f

2017. aug. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!