Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Anotalkon miért van ennyi...

Anotalkon miért van ennyi perverz?

Figyelt kérdés

Gondoltam felnézek, hátha tudok beszélgetni egy jót valakivel. De nem, mindenki első üzenete: "Szia, kor?" vagy "Kell pisilned?", egy fiú meg megkérdezte tőlem, hogy megcsikizhet-e .-. Ez elég illúzióromboló volt, azt hittem értelmes embereket is találok. :D Egyébként fiú vagyok, be is jelöltem, de még így is... bejelöltem, hogy mindegy melyik nem legyen, mert csak beszélgetni akarok, nem mást. Lány meg egy sincs az oldalon, gondolom az ilyen perverzek elüldözik szegényeket. :D

18F



2017. aug. 3. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Van ott lány is, de ha a mindegyre mész csak fiúkat fog bedobni ;).
2017. aug. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is néztem hogy milyen fura emberek vannak ott...

Valószínűleg ott élik ki a vágyaikat egy anonim oldalon...

Bár találtam 2 fiút akivel minimum fél órát elbeszélgettem és nem volt semmi hülye kérdése és tette sem.

15/L

2017. aug. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4%
Én ott admin vagyok.
2017. aug. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Anotalk-on főleg b.u.z.i.k és biszexek vannak. Én férfiként néha fel megyek és többnyire biszexek írnak rám, hogy leszopnám e őket. Továbbá főleg férfiak használják, vannak olyan férfiak is, akik tini csajnak hazudják magukat, aztán végül kiderül, hogy férfiak. Én még lányokkal nem is beszéltem Anotalk-on.
2017. aug. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok homofób, velük is szívesen beszélnék, ha nem egyből perverz szövegekkel indítanának/nem lennének szexuálisan túlfűtve, mert a perverz embereket nem bírom.


Akik írtak privátot: azért nem válaszoltam, mert már korábban beszéltünk és vagy nem voltatok képesek válaszolni egy üzenetre/kiderült, hogy ti is hokimájszterek vagytok. :)

2017. aug. 6. 13:08
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös Én se vagyok homofób, de nem szeretem, amikor férfiak azt kérdezik leszopnám e őket.
2017. aug. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Leggyakoribb kezdés még előszeretettel használják a szia szexchat szót de valaki még le se tudja írni normálisan helyesírás is katasztrófális egyes embereknek hagy némi kivetnivalót
2017. nov. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!