Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok, nincsenek...

Magányos vagyok, nincsenek barátaim és emiatt sokszor depressziós vagyok, pedig abszolúte átlagos ember vagyok, csak a környezetem nem adta meg nekem a normális szociális életet. Létezik itt lelki társ? (20/f)

Figyelt kérdés
Az iskola, ahova eddig jártam, egy lepukkant rossz hely volt tele romával és így elég nehéz volt rendes barátságot kötni, ugyanis ezek nem a rendes fajtából valók voltak. Lakhelyemből adódóan kerültem ilyen rossz környékre. Most felvettek Debrecenbe egyetemre, szeptemberben kezdek. Valaki hasonló helyzetben van-e?:/

2017. aug. 4. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
ha nem írtad volna, hogy férfi vagy, már lenne itt vagy 10 segítkész ember, aki kirángat a magányból...így meg fél óra alatt 1 válasz se jött...:D jó ez a gyakori XD
2017. aug. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek is kellene ha szepterberben kezdesz ott màr lesz bőven 1.hónapot meg kibìrsz.
2017. aug. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én szívesen levelezgetek, haverkodom, csak Debrecen nagyon messze van innen. 20f
2017. aug. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Hát igen ez egy ilyen oldal, ha lyuk van a lábad közt, máris jönnek az önzetlen.... na jó, önzetlen emberkék. :D
2017. aug. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Haha :D hát igen.. kár volt kiírni a nemem. Na mindegy, azért kösz a válaszokat!
2017. aug. 5. 13:01
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

26f vagyok. Kezdetben talán még furcsa is lesz hogy annyi meg annyi közvetlen ember vesz körül Debrecenben. Én is ott voltam egyetemista, és hasonló lelki állapotban és szociális háttérrel kerültem oda. Hidd el minden meg fog változni, ha ott mersz majd nyitni az emberek felé. Az a hely egy szociális aranybánya, bármibe lefogadom hogy nem marad ott ember magányos. Persze biztos kell majd egy kis idő, amíg megszokod, valószínűleg nem fogsz azonnal megnyílni, de tudd hogy a korlátok csak a te fejedben léteznek (mint amikor egy lovat kikötnek egy műanyag székhez, nem mozdul el, mert már megszokta, hogy ha valamihez kikötik, az szilárd és mozdíthatatlan).

Azt tanácsolom neked, hogy amikor majd ott leszel, folly bele abba az életbe bátran amennyire csak szeretnél, rengeteg program, rengeteg érdeklődési körhöz köthető specifikus kis társaság vár majd rád, járj nyitott szemmel, tájékozódj, és menj amerre a szíved húz! :D

Élvezni fogod ne aggódj, majd ott kibontakozol!

2017. aug. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 KJUsul ***** válasza:

Fiatal vagy még, ráadásul az egyetemen rengeteg barátod lehet! Szerencsés vagy. Hidd el, a mai világban nem könnyű igaz barátra lelni, ha kettő összejön az már csoda. Az emberek nagy része egoista, számító genyó, csak addig érdekli a másik, amíg azt hiszi kaphat tőle valamit. Mikor rájön, hogy mégsem már le is szarja.


És jóval kevesebb a normális, mint az ilyen. Szóval ne keseredj, előtted az élet, ha nyitott vagy és határozott, akkor lesznek barátaid.

2017. aug. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!