Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak én érzem magam totál...

Csak én érzem magam totál szerencsétlennek?

Figyelt kérdés
Minden ismerősöm elmegy/elment idén nyaralni csak én tespedek a 4 fal között :( Nincs kivel nyaralni menjek meg pénzem sincs rá.

2017. aug. 5. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi nálam nagyobb szerencsétlen nem lehetsz 😉
2017. aug. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nézz sorozatokat, olvass, én is ezt teszem.
2017. aug. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Clay Morrow ***** válasza:
Tegnap rám is nagyon ez jött rám, néha még azért előjön.
2017. aug. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Jövő nyárra tegyél félre egy kis pénzt.

Elmondom, hogy én hogy nyaralok:

10ezerèrt nézek valahova return repjegyet. Kb egy-két hónappal előtte megveszem. Dánia, Olaszország, Anglia, Franciaország, Németország simán megvan ennyiből. Majd Coachsurfing-en nézek valakit aki befogad. Múltkor 3 napra mentem Franciaországba ahol a fogadó pár első nap körbevezetett Párizsban, majd a következő két nap egyedül felfedeztem a maradékot, mentem fizetős múzeumokba. Ugye a szállás ingyen volt, busz jegyet meg reggelot, ebédet kellett magamnak vennem (vacsorát csináltak nekem). Nagyszerű élmény volt és 40 ezret költöttem úgy, hogy abban a Mona Lisa is benne volt. Ha a tengerpartra mentem volna akkor 20 ezer alatt meg lett volna.

2017. aug. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!