Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tudom miert erzem magam...

Nem tudom miert erzem magam ennyire szerencsétlennek? (#16 fiu)

Figyelt kérdés

nem tudom miért de ugy érzem másabb vagyok mint a többi gyerek.pl:az osztálytársaim

csúfolnak miatta mert picit kövérebb vagyok mint ők.

és azért is mert még nincs barátnőm.Mindennap belém kötnek és már már oda jutottam hogy pszichologushoz kellet járnom.

tehát annyira nagy gáznak tartják hogy nincs barátnőm.???

(de nekem nem is kell)

és mostanában bezárkózom a szobámba szégyenemben és egy nap 2szer eszem


2017. aug. 7. 09:27
 1/10 anonim válasza:

Nehogy te legyél már depressziós! Hány éves vagy? Mikor lesz vége a sulinak? Valószínű, hogy nem a barátnő kérdés a bajuk, hanem az, hogy nincs önbizalmad és az ilyen embereket nézik ki maguknak az osztály 'menői'...állj a sarkadra, vagy ne foglalkozz velük..neked ne tegye tönkre az életedet egyik bunkó se. Mellesleg nehogy azért fogyózzál, hogy nekik jó legyél, magadnak legyél jó, és fogadd el, hogy vannak ilyen emberek..te csak jobb lehetsz náluk!

Kitartást és ne foglalkozz velük, egy ducibb embernek is lehet önbozalma ha kivan magával békülve, ha te pedig nem vagy akkor tegyél ellene, de CSAK magad miatt.

2017. aug. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem magaddal van gond. A menőkkel va gond.
2017. aug. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szólj vissza nekik. Kemenyen. Hátha attól magukba szállnak majd. Ha nem akkor legalább megvedted magadat.
2017. aug. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elvakultak véleménye mot számít? Csak sajnáld őket hiányosságaikért. Véleményük nem változtat tényeken.
2017. aug. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát igen 16 éves vagyok és 84kg 172cm de az is a bajuk az osztálytársaimnak hogy nincs barátnőm (gúnyolnak érte) de ha megverem őket azzal sem oldol meg semmi volt már belőle ügyem
2017. aug. 7. 13:02
 6/10 A kérdező kommentje:

és megkérdeztem a nagybátyám és ő is és sokmindenki azt mondja hogy barátnő kellene már ilyen korban de ez lehet az en bajom mert amerre csak nézek mindenkinek van nekem nincs .

ezért gunyolódnak velem

2017. aug. 7. 13:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Tudom könnyű ezt mondani, de szedd össze magad! Kezdj el kicsit odafigyelni az étkezésre. Csak a kezdet nehéz, utána még élvezni is fogod. Nem olyan óriási ez a felesleg, szóval hamarabb látszani is fog az eredmény. Ezzel párhuzamosan, próbálj meg kicsit frappánsabban visszaszólogatni a majmoknak! Ne hagyd hogy eltiporjanak! Amúgy, én sem vagyok az erőszak híve, de sajnos sokszor csak ez a megoldás, hogy leszálljanak rólad.
2017. aug. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Már megint egy troll kérdés,a fogalmazásod egy 13 éves szintjén van.Ráadásul nyár van,ilyenkor hogy tudnak csúfolni téged a suliban?Szórakoztasd magad máshol.
2017. aug. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nincs szükség barátnőre ilyen korban, nem szabad foglalkozni velük, engedd el a füled mellett, amit mondanak!

(Nekem másodikban volt olyan osztálytársam, aki hetven kilót nyomott.)

2017. aug. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
értem és köszönöm
2017. aug. 7. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!