Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Annyira magányos vagyok. Mi...

Annyira magányos vagyok. Mi legyen?

Figyelt kérdés

A szüleim folyton veszekednek, engem teljesen elhanyagolnak, csak az érdekli őket, hogy egymást szidják. Barátaim nincsenek, akik eddig voltak, mind szarnak a fejemre. Már csak egy mamám él, ő pedig mindig csak a hibáimat látja, mindenért piszkál. Barátom nincs, nem is volt. Komolyan úgy érzem, hogy csak a macskám van nekem. Ha barátkozni akarok valakivel, akkor ő valamiért nem akar velem. Bennem van a hiba? Talán taszítom az embereket? De hát teljesen átlagos vagyok, és senkire sem mondok bántót, semmi rosszindulat nincs bennem. Úgy érzem, hogy a magány teljesen felemészt. Néha olyan dolgokon gondolkodok, amiken nagyon nem kéne. Ugyan mit vesztene a világ a halálommal? Ugyan mi értelme van annak, hogy élek? Senki sem szeret.

15/l


2017. aug. 7. 23:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Tyrian-t, nekem rohadt sokat segített. Eszméletlen jó kis játék és egyből jókedve lesz az embernek tőle :))) szerelmi csalódásra is elsőrangú gyógyír!
2017. aug. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Na figyelj!

Én tényleg sajnállak. Nagyon nehéz lehet neked. De ezen akarsz változtatni? Szeretnél olyan életet, amilyet elképzelnél magadnak egy pár IGAZ baráttal? Akkor itt az ideje elszakadni a magánytól. Menj el olyan helyekre, ahol barátot tudsz szerezni, mint pl. tábor, vagy rendezvény, stb. Próbálj beszélgetni emberekkel. Gyűjts egy kis önbizalmat, higyj magadban, soha ne hasonlítsd magad másokhoz. Agyban dől el az egész. Ha azt látják, hogy remek kisugárzásod van, könnyebben fog menni az ismerkedés.

Olyan dolgokra NEM szabad gondolni, amiket ott a végén leírtál, mert ezeket el is hiteted magaddal, ami persze nem jó. Másra kell koncentrálnod, mint pl. a céljaid elérésére. Figyelemelterelésként csinálhatsz olyan dolgot, amit nagyon szeretsz, valami hobbit. És hidd el: ha te nem is veszed észre, valakinek mindig is fontos leszel. Szedd össze magad és nyomás előre. :)

16/F

2017. aug. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a vàlaszokat. Hát remélem, hogy valakinek fontos vagyok, legalább egy kicsit. Hobbim az van, de nem igazán szeretem és abban a közösségben sem érzem magam túlságosan jól. Nem vagyok odavaló. Nagyon köszi a bíztatást. Komolyan köszi 🙂
2017. aug. 8. 00:09
 4/10 anonim ***** válasza:

Nincs mit :)

Miért nem érzed magad ott jól?

2017. aug. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mert egyszerűen nem vagyok odavaló. Engem más dolgok érdekelnek. Nem cigizek, nem iszok, nem feküdtem le senkivel. Ők viszont ilyenek. Hát ezért🙁
2017. aug. 8. 00:27
 6/10 anonim ***** válasza:
De ha a hobbidat és az ottani társaságot se szereted, akkor miért nem változtasz a dolgon? Keress más hobbit. Az a lényeg hogy neked jól kell érezned magad. (Ha esetleg ez nem ilyen könnyű, mert arrafelé nincs sok dolog, amit szeretnél, akkor bocsánat)
2017. aug. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem másoknak próbálj megfelelni, hanem magadnak.
2017. aug. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna...

És még mellesleg egyidősek vagyunk xD

2017. aug. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, nincs más olyan, amit szeretnék csinálni. És ez a hobbim már több, mint 10 éve. 12.-ben már úgysem fogok járni az edzésekre, szóval ezt a kis időt még kihúzom.
2017. aug. 9. 01:56
 10/10 anonim ***** válasza:

Értem :/

De akkoris, ha nem is az edzéseken, akkor is próbálj tovább barátkozni. Lehet, hogy eddig olyan embereknél próbáltad, akik elutasítóbbak. Persze mielőtt ezt mondanánk, nézz bele mélyen magadba és keress magadba is hibákat és ha találsz, azon próbálj változtatni. És mint említettem, azért az önbizalom is egy fontos összetevő.

2017. aug. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!