Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha allandoan be leszek rugva...

Ha allandoan be leszek rugva ezentul, akkor konnyebben viselnem azt, hogy egy nonek sem kellek?

Figyelt kérdés

Boldogabb lennek vajon? Nagy ritkan iszom alkoholt,de ha iszom szedul a fejem es imadom!

Penzem lenne arra mindig,hogy legalabb hetvegente kibaxottul berugjak!!


2017. aug. 10. 19:16
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
87%
Nem inni kell, meg hidakról ugrándozni, hanem megoldani a problémákat, és feldolgozni a kudarcokat. Nem bulizni születtünk a Földre, hanem küzdeni. Persze nem mindenki tud.
2017. aug. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
52%
Hány éves vagy? Nem volt még nőd? Miért ugranál le a hídról?
2017. aug. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Akkor tájékoztatlak, hogy pénzed nem sokáig lesz. 😂 Tudni szeretnéd, hogy a legtöbb hajléktalan anno köztiszteletnek örvendő közép - vagy felsővezető volt, vagy éppen egyetemi docens? Veled mi lesz? 😄
2017. aug. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

29 vagyok! Volt mar nom,egy rovid ideig.Az meg jobban bebizonyitotta,hogy a csajoknak nem en kellek :/

Ahhoz egy fel oran at kellene irnom,hogy megertsetek,hogy ,miert ugranek le egy hidrol.

De roviden: csak megszanank a munkahelyemen,duci vagyok,kicai a peniszem,van egy rakas betegsegem (aranyer).

Nem birok az emberek kozeleben lenni,ideges arcot vagok szinte vegig a munkahelyemen (ezt lassak rajtam) .

Hiaba sikerulne neha a neten egy lany,ha megismer elhagy a vegen mindig :(

Es meg sorolhatnam1

2017. aug. 10. 19:51
 15/33 A kérdező kommentje:
kicai az kicsi
2017. aug. 10. 19:52
 16/33 A kérdező kommentje:
ma 19:49 Velem mi lesz? alkoholmergezes remelem!!!
2017. aug. 10. 19:52
 17/33 anonim ***** válasza:
52%
Már elkezdted a berúgást, vagy ezt a rengeteg rinyát józanul hanytad ide?
2017. aug. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

Menj a fenebe utolso.

Sziasztok tobbet nem irok!

2017. aug. 10. 20:02
 19/33 anonim ***** válasza:
85%

Sokan érezzük szarul magunkat, mert nincs barátnőnk. Nem vagy egyedül hidd el...

Én megértem hogy kiakadsz. Egy férfi mindig beőrül, ha sokáig nincs nője. Én is beszoktam.:D

2017. aug. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Még mielőtt leugranál a hídról, próbáld ki azt hogy félévig lejársz futni és fekvőtámaszozni. Naponta átélheted a meghalás érzését és januárra egy új ember leszel.
2017. aug. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!