Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy szerezzek normalis pasit...

Hogy szerezzek normalis pasit magamnak? Tobb 👇

Figyelt kérdés

16 eves lany vagyok. Es eddig egy nromalis pasim se volt😔csak a ciganyok alnak velem szoba (nincs semmi bajom veluk sőt) csak vagyom msr egy normalis pasira. De ugy erzem soha nem lesz ilyen. Tudom hogy semmirol nem vagyok lemaradva😏Nincsennek nagy elvarasim de mégis egy norlais pasi ram se nez, szoba se all velem. Elegge onbizalom hianyos vagyok lehet hogy emiatt is? Nem tartom magas se szepnek se annyira csunyanak inkabb atlagos.😔 mar tenyleg nem tudom mit csinaljak. Szerintetek?

Oltogatok kimeljenek!



2017. aug. 14. 18:17
 1/9 A kérdező kommentje:
Helyesírási hibáért bocsi.
2017. aug. 14. 18:18
 2/9 anonim ***** válasza:
19%

Írj nekem

15/F

2017. aug. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
most ha gepnel lennek irnek neked privit, de sajnos mobilrol vagyok es ez a bolond telefon nem nyissa meg azokat a privat uziket amiket itt kapok gyakorin.
2017. aug. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán éppen az a baj, hogy ebben a korban kényszeresen keresel valakit, holott nyugodtan várhatnál pár évet. A normális férfiak meglátják egy nőn, ha kényszeresen keres valakit magának és menekülnek előle, a nem normálisak meg ráragadnak, mert ki akarják használni.
2017. aug. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Vörösmarty szavaival élve: "Majd jőni fog, ha jőni kell"
2017. aug. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%
#5 ez végtelenül olcsó volt. :(
2017. aug. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

Ha normálist akarsz, viselkedj normálisan, és azokat fogod bevonzani. Például én normális vagyok, és veled szóba nem állnék, mert üvölt belőled hogy r1bancos vagy, és az egész kérdésed lefordítva: ÍRJATOK FIÚK, SZERETEM A F***T.

Nem csoda hogy nem találsz normális pasit, és valszeg nem is fogsz.

2017. aug. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért erőltetni ezt a dolgot nincs értelme, mert "a Móninak is van és a Mariannak is, és a Julinak is"!

Egy ilyen gyerekesen viselkedő embernek még kora, hogy férfiakkal foglalkozzon! Megharagudhatsz rám, - de úgy viselkedsz, mint akinek elment az orra előtt az utolsó vonata és tudni véli, hogy a sineket is szedik már!

2017. aug. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem felejtettél el helyesen írni a nyáron?
2017. aug. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!